Re: Plika, Re: akce, Re: moska a pod.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
oldsoft
682 příspěvků 21.05.10 20:51
Re: Plika, Re: akce, Re: moska a pod.

Do rubriky „Mimo mísu“ snad mohu.
Občas na Labužníku můžeme pozorovat záznamy uživatelů, kteří místo aby zvolili výstižný a stručný nadpis ke svému komentáři, striktně nadepisují své příspěvky zá:,–(ně cizím slovem začínajícím slabikou „Re“. Výsledkem je podle mého názoru nepřehlednost výpisu témat a komentářů. Když chci zjistit, zda mě komentář k receptu zajímá, nepoznám to z titulku.
Co si myslíte předmětech typu: Re: cept, Re: plika, Re: akce, Re: miniscence a podobných?

Reakce:
Alis
2617 příspěvků 21.05.10 22:03
Re: forma

to bývala snad kdysi originální, leč pro mne také poněkud nepřehledná. Můžeme si o tom popovídat, ale to je tak jediné, co s tím můžeme dělat

Manana
1515 příspěvků 21.05.10 21:30
Re: voluce Oldsofte!

Já ti děkuji že ses toho ujal. Už jsem jsem si několikrát říkal, že bych měl na tyhle cidívy agovat, protože to nadužívání už dosahuje kordní výše a zasluhovalo by vizi, aby to nebylo považováno za klamu. Ale abych nedělal zbytečně pete, to bysme si pak museli udělat konvalescenci barborovou kůrou.

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.10 22:32
Re: akce tohoto typu, třeba mého ...

v několika případech určitých labužnických uživatelů … jednoznačně ignorace … oboustranná.

sveva
751 příspěvků 22.05.10 21:31
Re:cept

je ten častý případ. Van Thomasovi jsem přímo napsala pod komentář, a nebyla jsem první. Nereaguje, opakuje. Hluchý, němý, tupý. Dělám jako Bedla, ignoruji.
Ale všem děkuji za upozornění na tuto malou bezohlednost.
Zdravím

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz