Ražničí, špízy....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Padre
194 příspěvků 26.08.08 08:26
Ražničí, špízy....

Ahoj, tak se zase sešel rok s rokem a opět budeme slavit narozeniny - tentokrát krásné patnáctiny naši milé mladší dcerky - a já opět sháním nějaký dobrý recept. Poadíte mi, prosím? Sejde se nás asi tak 16 - 20 lidí, nejmladší bude právě naše oslavenkyně, takže se toho sež… sní poměrně hodně, to si dovedete jistě představit. Kromě nějakého studeného pohoštění bych jako teplé jídlo rád připravil něco, s čím není moc práce, šoupnu to do trouby a můžu se účastnit také všeobecného veselí ( o které mimochodem ta hlavní určitě moc nestojí a raději by se někde zatoulala se svým chlapcem…). Takže mám představu, že bych udělal nějaký špíz, ražničí, co si můžu předem hezky napíchat na špejle podle počtu zúčastněných. Ale není recept jako recept, můžete mi nějaký Váš oblíbený doporučit? Jako přílohu bych asi zvolil čerstně upečený chléb, bylo by tedy dobré, kdyby k tomu byl nějaký dobrý sosík, šťáva, omáčka, dresink… Samozřejmě jsem studoval zdejší recepty, ale třeba mi ještě něco doporučíte.
Moc se těším na Vaše rady a všem přeji krásné babí léto!
S úctou Padre

Reklama

Reklama

Reakce:

ewa
600 příspěvků 26.08.08 09:19
Padre,

podívej se na recept Od každého něco tady na Labužníku. To by se ti nelíbilo? Jistě by to šlo i s chlebem.

ewa
600 příspěvků 26.08.08 09:22
Pardon,

jmenuje se to Od každého kousek.

Padre
194 příspěvků 26.08.08 09:39
...

Líbilo, Ewičko, líbilo… Tohle by připadalo v úvahu. Díky

bona
2416 příspěvků 26.08.08 20:31
Padre,

zkus mrknout na mnou uvedený recept „Kuřecí na jehle prokládané bílým chlebem“. Je velmi jednoduchý, jedlý a vždy měl úspěch. A chleba pak již netřeba, jen například zeleninku, okurky apod.

Přeji krásnou oslavu a Tvojí dceři k narozeninám vše nejlepší!!!
Bohdana

Padre
194 příspěvků 27.08.08 07:22
Bono

Děkuji za Tvůj návrh - mám tento recept dokonce v oblíbených, ale v té záplavě receptů jsem se k němu ještě nedostal. A oslava by mohla být dobrou příležitostí. Možná si ho vyzkouším ještě předem na menším množství, ať vím, co a jak. Děkuji za radu a přání - vyřídím! Měj se hezky, zdraví Tě Jirka

lydia
1227 příspěvků 29.08.08 12:54
Padre

já mám docela pěkný recept na vepřovou roládu. Maso z kýty rozkrojíš, já si ho nechám rozkrojit u řezníka, na plát položíš slaninu, nejlépe tyrolská nebo schwarzwaldovská, dává se parmezán, bazalka nebo medvědí česnek, chili a dusí se. To jenom pro zajímavost, když budeš chtít, napíšu recept.
Hnízda z mletého masa vám také chutnala, pokud si vzpomínám.
Jinak také přeji krásnou narozeninovou oslavu a samozřejmě aby se všechna přání splnila. V těch letech je jich jistě dost

Padre
194 příspěvků 29.08.08 13:24
lydia

Díky moc, ano hnízda nám moc chutnala, i dětem a navíc jsou hezká. Za recept budu rád, když se Ti bude chtít, tak ho napiš a pošli. A taky děkuji za přání, je to hrůza, jak to letí…Hezký den a víkend!

lydia
1227 příspěvků 29.08.08 18:29
Padre

vložila jsem recept
Doufám, že bude chutnat, když vyzkoušíš. Při hledání tohoto receptu mi vpadl do ruky recept na dobrou sekanou, třeba ještě napíšu.
Přeji pěkný víkend. Lydia

Padre
194 příspěvků 29.08.08 18:47
lydia

Moc děkuji za ochotu a ten recept na dobrou sekanou bych taky rád přivítal, sekaná je v naší rodině oblíbená. Budeš hodná? Pěkný podvečer přeji!

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz