Ráda bych se poptala...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babi
6360 příspěvků 05.02.03 23:08
Ráda bych se poptala...

Labužníků v ČR, zda-li se dostane kopit středozemní těsto zvané FILO. Prodává se vesměs zmražené a je plno receptů s jeho použitím. Děkuji předem! Všechny zdraví babi!

Reklama

Reklama

Reakce:

alca
148 příspěvků 23.02.03 22:55
Filo testo

Mila Babi,ja sice nejsem labuznik z CR, ale presto bych te rada poprosila o nejake recepty z tohoto testa,hlavne nesladke,predem diky Alca

babi
6360 příspěvků 24.02.03 22:59
Alco...

dnes jsem napsala dva recepty (rolky a balíčky z Filo těsta), ale nějak mně došel čas. Zítřek snad bude lepší. Receptů mám hodně. Mám však jednu otázku, máš ráda jehněčí maso?
Zatím Tě zdraví Babi!

alca
148 příspěvků 25.02.03 05:01
Odpoved pro Babi

Ahoj Babi,mnohokrat dekuji za recepty,hned zitra po nakoupeni surovin je vyzkousim. Jehneci muzu mit,i kdyz ho jenom delam na cesneku.Bydlim totiz v Australii a o skopove a jehneci tu neni nouze,mej se pekne Alca

babi
6360 příspěvků 12.03.03 00:25
Milá Alco...

napsala jsem pro Tebe další dva recepty a ještě nějaké napíši, abys měla výběr. Omlouvám se za opoždění, ale bylo mně darebně. Jsem ráda, že můžeš skopové a jehněčí.

Zdraví Tě Babi!

alca
148 příspěvků 12.03.03 08:05
Dekuji za recepty

Mila Babi,vitam Te zpatky a doufam,ze jsi opet v poradku a zdrava jako ripa.Vyzkousela jsem mezitim dva a moc me i cele rodine chutnaly, Vyhodou je,ze se daji jist i studene,takze mam i neco jineho na lunch do prace.Mej se pekne a take it easy,jak rikame u nas,ahoj Alca

G
10 příspěvků 30.04.03 18:41
Těsto Filo?

Ne snad, že bych se chtěla vrhnout do výroby jídel z těsta (s výjimkou těstovin), ale ráda si rozšiřuji obzory ve všech směrech a oborech. Prosím, česky hovořící dámy z jiných kontinentů, co je to těsto FILO?

Papaja  09.10.07 15:41
Těsto FILO...

… mají v MAKRU-Stodůlky, jedno balení cca za 100,–Kč, od firmy KANAKI, našla jsem to na www.mediterran.cz.....
 P.

Jarka7
208 příspěvků 11.10.07 16:19
Pro babi

http://diskuse.gastronews.cz/…e/filo-testo

Jarka

Jarka7
208 příspěvků 11.10.07 16:19
Pro babi

http://diskuse.gastronews.cz/…e/filo-testo

Jarka

suzanka
161 příspěvků 11.10.07 19:14
v Makru ?

Ahojky, opravdu mají FILO těsto v Makru? Scháním ho docela dlouho, miluji BAKLAWU a toužím si jí vyrobit …

Papaja  12.10.07 13:44
Suzanko....

…mají, v mrazáku vedle koláčků atd.
P.

blanca.xy
647 příspěvků 13.10.07 18:19
Suzanko

těsto mají také v Praze na Francouzské ulici v řecké prodejně jednu stanici za nám. Míru a kromě toho tam mají i vynikající vážený jogurt .

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz