Pupek a Osceola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luba
185 příspěvků 17.08.05 08:47
Pupek a Osceola

Čo sa to deje, prečo sú všetky recepty týchto dvoch fantastických labužníkov vymazané? Som veľmi sklamaná a určite nie som sama. Bolo by vhodné vysvetliť, čo sa stalo. Díky
 luba

Reklama

Reklama

Reakce:

rajce
17 příspěvků 17.08.05 08:58
...

Souhlasím s lubou, zklamaná není jen ona a je nás asi mnohem více!!!!
Vysvětlí to někdo?? Těch receptů je strašná škoda, víte někdo něco?? Díky, hezký den rajce

esmeralda
4813 příspěvků 17.08.05 11:03
Pupek a Osceola

Já z toho snad ani neusnu…

Scarlet02
577 příspěvků 17.08.05 11:19
...

I já jsem zklamaná, taky bych ráda věděla, co se stalo.
Pepíčku, prosím vysvětli nám to. Děkuji

Vali
1326 příspěvků 17.08.05 11:22
co se děje
  • já je tu všechny mám

luba
185 příspěvků 17.08.05 11:50
Vali

skúsila si si recept aj rozkliknúť? Vymazané nie sú recepty ako také, ale ich obsah, čiže sú prázdne.
Zdraví
 luba

Jenofefa
1315 příspěvků 17.08.05 12:14
Já k nim také mohu...

Jak píšu už jinde, bez problémů mohu jak na osobní stránky Pupka a Osceoly, tak do jejich receptů (samozřejmě jsem je rozklikla).

Labužník jenny02
35 příspěvků 17.08.05 12:27
...

Já je taky numůžu najít, název receptu najdu, ale po rozkliku tam nejsou žádné ingredience ani postup.
Co se stalo ????

Labužník e.v.a.02
232 příspěvků 17.08.05 12:30
možná se pupek/osceola na vás zlobí...

di
2451 příspěvků 17.08.05 12:38
Na Vaše upozornění

jsem taky Pupkovy a Osceoliny recepty hledala, název tam je, ale obsah zmizel. Co se, prosím, stalo? Zas nějaká hádka kvůli zbytečnostem? Lidi, neblbněte, na Labužníka jsem začala chodit kvůli klidu a pohodě a teď se těm místním žabomyším válkám nestačím divit. Lidi, neberte se tak vážně! A neperte se a nežerte!
Ale uznávám, že pozadí toho všeho neznám, takže jsem možná trochu mimo mísu a povídám hlouposti. Jen mi je to líto…

Labužník Jiti02
170 příspěvků 17.08.05 12:50
Já chci Pupka a Osceolu zpět !!!!

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.05 12:50
To se mi nelíbí!

Také se mi jejich recpty ztratily, ani v oblíbených nejsou texty?!?! Tak to mě tedy podržte........... To už se asi nezasměju..

Jenofefa
1315 příspěvků 17.08.05 13:48
Sorry,

už nejsem výjimkou a nic nenacházím

vencal
213 příspěvků 17.08.05 14:38
asi Vás naštvu,

ale mě chybět moc nebudou.

Pupek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.05 21:39
No, nestačím valit oči!

Aniž bych několik dnů prohodil na těchto stránkách byť jen jedno slovo, byl jsem někde tu z recepisů vymazán, onde slinou slizskou osliznut, bez obhajoby odsouzen, pověšen na pranýř, internetově zprzněn – a mnoho nechybělo, možná i hořet mohl jsem na hranici borové i s čepcem kacířským…
I když vážně nevím, o co tady vlastně jde, kdo se s kým pohádal, co to do vás zase vjelo (vždyť já už vážně 14 dní nikoho neposlal ani k šípku, potažmo do řiti) – bo jestli má na mě pifku Pepicek – bo si ten můj „Grippen“ (Osceola Jas-39) zas někde pustil hubu na špacír – bo Nesmrtelná teta zapracovala – bo vo co go? ………
Než si zavedu vlastní (necenzurované stránky), zájemci o moje nové (i staré) recepisy si mohou psát na e-adresu:

wampe@centrum.cz

Zdar a dobrý oheň pod pánví přeje

Pupek

Labužník e.v.a.02
232 příspěvků 17.08.05 22:53
bo to je výborný nápad založit si vlastní web...

a nerozkládat cizí. do toho pupku/oscelolo rozhodně jdi!

rosnicka
262 příspěvků 18.08.05 09:15
no, tak lidi,

to snad neni mozny, vratila jsme se z dovolené a nestacim zirat…zas jsou tady nejake zabomysi valky, neznam prubeh, tak nemohu sousit a hlavne…vsichni se tu setkavame ve virtualnim svete, nekdo neco napise a jiny treba jinak vylozi…ale vylozene se takhle urazet ci si skodit…no, to me docela teda prekvapuje.

Pupkovi a Osceoliny recepty jsem si vzdy rada precetla, zejmena pak Pupkovy komentare mi zprijemnovaly sede pracovni dny..jezisi, co se teda stalo? Nekdo o nekom napsal, ze je kucharska matla ci co, a ten dalsi se urazil? Protoze, pokud nejde o nic vaznejsiho (napr. sproste invektivy), tak to berte s nadhledem..nikdy preci presne nevite, jak to ten druhy u pocitace myslel.

Mela jsem dojem, ze LABUZNIK je tu pro lidicky, co radi vari, jedi ci se o tehle bozske soucasti naseho zivota jen bavi. Strasne se mi tu libi rozlicny nahled a pristup ruznych lidi k „labuznikovani“, takze obdivuju recepty a hlavne rady od babi, florentynky, pupka, manany a mnoha dalsich…ocenuji trpelive rady a postrehy zaslane na moje, casto treba i infantilni, dotazy tykajici se vareni..
TAK PROBOHA LIDI, O CO TU JDE? Vzdyt takhle si „Labuznika“ nenavratne znicime a prijdeme o mnoho zajimavych receprtu a zkusenosti…

Snad jen dotaz na Pepicka, vymazal svoje recepty Pupek nebo Ty,a jestli Ty, tak proc?

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 18.08.05 09:54
Naprosty souhlas

Rosnicko, uplne doslova (az na ten navrat z dovolene) s tebou souhlasim. Mrzi me, co se tu deje a pripada mi vazne skoda, jak si to prijemne labuzniceni sami zbytecne kazime.

Haloooo ***

Labužník Sarka
433 příspěvků 18.08.05 10:19
cenzura?

To snad ne, to je neco z tuhe totality. To by bylo pekne jednotvarne, pokud by nebylo sem tam nejake podrypnuti. Moje kamaradka rika, dychat zhluboka a zacvicit si. Oni se urcite vrati a vse bude ok

Eleeen
1127 příspěvků 18.08.05 12:19
_eva_

dobrýýýýýýýýý!!!! Tleskám a chválím.

marmelada
1643 příspěvků 18.08.05 12:29
Rosnička

přesně vyjádřila můj názor. I jen číst recepty od některých labužníků je požitek, skláním se před babi, vali, florentýnou a ostatními co dokázali nejen v množství, ale v kvalitě a šíři záběru. Tak labužník potěší, potěší i komentáře k receptům. A z vlastní praxe vím, že vše napsané nezní vždy stejně, jako vyřčené, takže bychom měli rozvažovat soudy o příspěvcích. A na druhé straně takové porýpnutí, které zamrzí, možná k něčemu jetřeba k zamyšlení a pokoře, vždyt život, ani tedy labužník, není jen o krásných, milých věcech a pokora je slovo, které vymizelo z našeho slovníku.

Lassienka
409 příspěvků 19.08.05 12:34
No, ony jsou pravdy a "pravdy"...

…třeba by bylo zajímavé od naší dvojice - pokud to je dvojice - slyšet, proč vymazali všechny svoje recepty, když jim v podstatě nejde o šarvátky, ale záleží jim jen na labužničení.
Ale obávám se, že odpovědi se nedočkáme.
Penda, která tu také není, tu svoje recepty nechala. Mám to komentovat ještě dál??????

blueska
149 příspěvků 20.08.05 06:57
...

nevím, co tady kdo komu napsal za poznámku ale ať to bylo cokoli, nechápu urážlivé a odmítavé postoje. Souhlas s Rosničkou, také mi chybí oba dva, ale vidím, že je zřejmě tento server koncipován jako ***** hotel, což by nebylo na škodu ze strany receptů, ale jakmile vás nepustí ani přes recepci, nemáte-li správnou kartu …smutné a trapné. To myslím hlavně na tebe _eva_ bo tobě to evidentně neva. Fašounské moresy, to teda nemusím. Kastování lidí na základě čehokoli - pýcha a nadutost, nedostatek tolerance a nadhledu. Vězte, že i lidé, kteří pijí výhradně francouzské archivní a jedí lanýže, mají dvě dírky do nosu a jednu do řiti.

Labužník e.v.a.02
232 příspěvků 22.08.05 12:37
bluesko, nechápu...

…nevšimla jsem si, že by tu byl elitní klub a už vůbec ne, že by někdo měl problémy se vstupem.

Tohle je privátní server a pokud majiteli - pepíčkovi - vadily vulgárnosti v diskuzi, je přece výhradně jeho věc jestli je tu nechá nebo ne.

K Pupkovi/Osceole: vymazat si recepty a pak se udiveně ptát co se stalo mi přijde přinejmenším hodně zvláštní…

luba
185 příspěvků 22.08.05 12:51
Pupek a Osceola

Bluesko, presnejšie sa to nedá povedať, než ako si to napísala ty. A co Pepíček, ten se nám nozve? A proč, Pepíčku, není to náhodou tvuj portál? Nebo jsi mimo republiku? I tam se dá napojit na labužníka, co kdyby ses podíval, co se na tvém dítěti (labužníku) děje???
Díky za pozornost a zdravím všechny z Bratislavy
 luba

pepicek
1309 příspěvků 22.08.05 17:57
člověk je chvíli pryč ...

jen tak na vysvětlenou, recepty může takhle zhyzdit pouze člověk, který zná jméno a heslo. Pochybuju, že se jednalo o „hackerský“ útok a přijde mi to stejně uhozené, jako to co provedl ne tak dávno Manana … takže ať je za tím kdokoliv nebo cokoliv, já v tom prsty nemám … nicméně můžu všechny uklidnit, že mám v podstatě všechny recepty zazálohované a recept, který se jednou na Labužníka vloží, se stává věcí veřejnou

Manana
1515 příspěvků 23.08.05 15:43
pepíčku,

když už jsi ze mě udělal zářný příklad, mohls zmínit celou tu diskuzi, kterou to vlastně začalo. Já ji mám také celou zálohovanou a mohu kdykoliv doložit, že jsem se ozval až poté, co jsem byl napaden potřetí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz