Pudinkové řezy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Apolena
94 příspěvků 11.11.04 12:06
Pudinkové řezy

V hotelu Soláň v Beskydech jsem jedla výýýýýýýýýýýýborné pudinkové řezy.
Byl to korpus, pudinková vrstva, teňounký korpus a na tom všem byla čokoláda. Neznáte, prosím, někdo tento nebo podobný recept. Díky.

Reakce:

Kari
545 příspěvků 12.11.04 08:57
Apolenko,

podle Tvého popisu jsem našla akorát Jemné pudinkové řezy . Možná by to mohlo být ono.

Eleeen
1127 příspěvků 12.11.04 09:01
...

No já na tu Soláň snad pojedu!!! Apolenko, dívala ses tady na Labužníkovi, zda některý recept neodpovídá? A z jakého těsta ten korpus byl? Tukové, kynuté, listové, piškotové???? Docela mě to zajímá. Kdysi vyšel docela zajímavý recept v těch speciálních časopisech Katka. Zkusím pohledat a předat.

Labužník Apolena
94 příspěvků 12.11.04 16:24
Díky za ochotu,

na Labužníku jsem se dívala (to je pro mě vždycky krok č. 1:-), ale nic se mi nepozdávalo. Kari, Tvůj recept by se snad moh blížit. Vyzkouším ho a uvidím.
Ale Eleeen, kdyby jsi náhodou na té Soláni byla a zrovna ten moučník měli (nejsem si jistá, jesli ho mají v jídelníčku, byla jsem na uzavřené akci), tak ho prosím, taky zkus rozpitvat. Určitě ho „rozebereš a určíš“ líp než já.
 Díky.

Labužník Apolena
Díky za ochotu,

na Labužníku jsem se dívala (to je pro mě vždycky krok č. 1:-), ale nic se mi nepozdávalo. Kari, Tvůj recept by se snad moh blížit. Vyzkouším ho a uvidím.
Ale Eleeen, kdyby jsi náhodou na té Soláni byla a zrovna ten moučník měli (nejsem si jistá, jesli ho mají v jídelníčku, byla jsem na uzavřené akci), tak ho prosím, taky zkus rozpitvat. Určitě ho „rozebereš a určíš“ líp než já.
 Díky.

Labužník Apolena
Díky za ochotu,

Díky.

misapoho
135 příspěvků 15.11.04 11:19
...

Asi myslis neco jineho, ale ja pecu tohle - dve listkova testa, jedno dospodu, na to piskoty, prelit uvarenym vanilkovym pudinkem ze dvou sacku, ale z 0,8 l mleka, muze se posypat strouhanymi jablky a na to dalsi listkove testo, muze se posypat jablky. Upect 20 min na 200 stupnu. Pak se muze polit cokoladou, ale to ja nedelam.

Labužník Apolena
94 příspěvků 15.11.04 14:33
...

Tahle varianta je taky dobrá. Znám ji a likviduju s ní zásoby zavařenin - doporučuju s meruňkama. Ale mám na mysli ještě něco jiného. Přesto díky!!!

salamandra
21 příspěvků 22.11.04 20:47
Jojky!

Tak to mě taky moc zajímá! Už jsem se tu kdysi ptala na pudingové řezy z Národní třídy…ale nebyla na nich žádná vrchní vrstva a čokoláda. Já jsem v hledání neuspěla…dokonce jsem už měsíce neexperimento­vala…navíc, byla jsem si jej tam opět koupit a už to není ono…
Snad ve svém hledání budeš úspěšnější!!:-)

Labužník Zuzik
286 příspěvků 24.11.04 15:24
Ahoj,

zkus tyhle moje pudingové řezy . Je to oblíbený moučník mojí rodiny, děláme ho často a je to dle Tvého popisu asi ono. Dobrou chuť a ahoj. PS: snad se mi ten odkaz povedl vložit správně.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz