Prosím poraďte-Koupě Nerez nádobí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saffer
1 příspěvek 09.01.06 12:07
Prosím poraďte-Koupě Nerez nádobí

Ahojky, chtel jsem se zeptat jestli by mi nekdo neporadil jakou koupit :,-(u nadobi (tim myslim nerez hrnce)…dival jsem se na e-shopy a narazil jsem na :,-(u od tescomy (cena cca 3300 kc ) s trojitym dnem.......a jelikoz mam omezene finance tak se hleda jeste hure. Prosim poradte nekdo jaka znacka je asi nejlepsi a tak, abych se vesel do 3500,– ........diky

Reklama

Reklama

Reakce:

buraci
1136 příspěvků 09.01.06 12:43
Tescoma

Ja mam podobne hrnce od Tescomy (tehdy rada Luxury Top) a jsem s nimi velmi spokojena. Nic se v nich nepripaluje, akorat se na sklokeramice dlouho rozehrivaji.

mao
4 příspěvky 11.01.06 10:33
...

no ve zlatnicky v praze jde koupit levny nadoby

Manana
1515 příspěvků 12.01.06 00:24
Podívej se do Začínáme od píky,

příspěvek „hrnce - ocel, smalt.....“ tam jistě najdeš mnoho odpovědí.
Ať se tí daří a chutná!!!

buturenka
311 příspěvků 14.01.06 08:18
nerez

Ahojda Saffer, koupila jsem si nerez nádobí od |TESCOMY - mám je 8 nebo 9 let a bez problémů, cena tenkrát 3.300,–- Kč

mlsavec
4 příspěvky 07.02.07 02:22
nerez nádobí

poměrně solidní nerez, ale pouze s dvojitým dnem jsem sehnal v TESCU Eden v Praze

hafca  08.02.07 19:47
...

Jen malá technická poznámka. Jestli máš myčku nádobí, nebo o ní uvažuješ, je dobré se podívat, jak jsou vyřešená ucha. Máme taková dutá ve kterých se krásně drží voda a v nejmíň příhodnou chvíli při vyndavání z myčky vyteče. Hrnce se musí buď stavět velice pečlivě se sklonem a nebo s tím počítat, ne vždy se to ale povede.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz