prosím o vysvětlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dag
546 příspěvků 19.2.09 13:24
prosím o vysvětlení

Chce se mi napsat, že jsem začátečnice, ale asi bych měla spíš přiznat, že jsem hloupá, protože nevím co, nebo kde odklepnout, abych se v diskuzi dozvěděla původní dotaz. Čtu třeba ......děkuji za báječnou radu…ale radu se nedozvím.
Nebo tvůj recept byl dobrý…ale recept taky nikde nenajdu
Děkuji za vysvětlení.Dag

Reakce:
HelcaK
960 příspěvků 19.2.09 19:35
Dag,

nevím co máš přesně na mysli. Pokud diskutující neudělají chybu, nachází se původní dotaz nahoře, a pod ním se řadí odspoda nahoru další příspěvky. Takže většinou ty zmiňované rady najdeš v nich. Ovšem, stane se, a to i ostříleným kozákům, že omylem v zápalu boje dole pod diskuzí kliknou omylem na jinou kolonku, a místo aby odpověděli na dané téma, založí nedopatřením novou diskuzi, kam ovšem napíšou takovouto neadresnou odpověď. Občas se pod tou zmýlenou omluví, a vloží ještě jednou totéž do správného tématu. No a někdy si nevšimnou…
Pokud máš na mysli tohle, tak by mělo být vysvětlení dostačující. Jestli ¨zmiňuješ něco jiného, tak upřesni dotaz, například vkopíruj odkaz http://… na stránku, na které si na tu nejasnost narazila.
Měj se

HelcaK
960 příspěvků 19.2.09 19:40
Teď ještě koukám,

že odpověď do tématu je dole, zatímco nové téma je nahoře. Jenže je tam napsáno „poslat nový příspěvek“, jestli si to dobře pamatuji - na odpovědní stránce se mi to nezobrazuje.

oldsoft
682 příspěvků 20.2.09 16:57
Zrušit tlačítko!

Podle mého názoru by bylo nejlépe na stránkách, kde je dotaz + odpovědi to tlačítko „Poslat nový příspěvek“ zrušit. Tlačítko „Poslat nový dotaz“ by zůstalo jen u seznamu dotazů. Tím by tyto zmatky, roztrhané diskuse a nesouvisející „výkřiky do tmy“ už nemohly vznikat. Napíšu to Pepíčkovi.

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz