Prosím o inspiraci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mishena
5 příspěvků 01.10.07 12:50
Prosím o inspiraci

Dobrý den,o víkendu mě čeká oslava a chtěla bych upéct nějaký bezkonkurenční moučník. Znáte někdo takový?:-)
Děkuju za reakce!

Reakce:

jolana
5065 příspěvků 01.10.07 15:24
misheno

…su tu Kardinalske rezy…mrkni sa na ne, mozno budu vyhovovat …su bajecne aj s fotenym postupom, takze to budes mat lahke ;-)..a bezkonkurecne su urcite ..

HelcaK
960 příspěvků 01.10.07 15:41
a mezi další

hvězdy labužníka patří medovníky nebo Medřech…

mishena
5 příspěvků 03.10.07 14:16
Díky !

Děkuji Vám moc za návrhy. Oba jsou skvělé,ale vyhrály to kardinálské řezy, protože den předem nebudu mít možnost se k pečení dostat Snad budou mít úspěch

lydia
1227 příspěvků 03.10.07 14:22
Jolano a Misheno

Jolano, děkuji za doporučení receptu na kardinálské řezy.
Misheno, určitě budeš mít úspěch. Jestli chceš, můžeš udělat i banánové řezy podle mého receptu. Bedla má obrázek ve svém deníčku. Bedla řezy pokropila čokoládovou polevou, já je poliju celé čokoládovou polevou. Na tu beru Ganache od babi. Také na vzhled je pěkná dvoubarevná roláda. Držím palce a dej vědět, jaký byl úspěch

mishena
5 příspěvků 04.10.07 10:18
Hmmm...

Ty banánové řezy vypadají taky dost lákavě. Nakonec asi udělám oboje,uvidíme podle času. Ještě chci dělat ovocné košíčky.

mishena
5 příspěvků 08.10.07 11:08
Výsledek

Tak kardinálské řezy se povedly a měly úspěch!!! Udělala jsem je malinko jinak, do šlehačky jsem přimíchala i zakysanou smetanu a krém pokladla ještě zavařenými mandarinkami. Byla to mňamka!!

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz