Prosba o pomoc ... Jolan ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.07 10:55
Prosba o pomoc ... Jolan ...

toto jsem našla na těchto stránkách
To pečivo se mně tak strasně líbí, že ho chci vyzkoušet. Mohu Tě požádat o vložení receptu na Labužníka?
Dále jsem si vyčetla, že jsou velice dobré jordánské sladkosti Konafa a Ataif … budu moc neskromná, že by jsi je někdy v budoucnosti pro nás vložila také? Moc díky bedla.

Reakce:
buraci
1136 příspěvků 10.08.07 11:41
Bedlo

To vypada moc pekne, ale ja bych se asi vztekla, tam delat ty zarezy pekne do venecku. Ale na recept jsem taky zvedava, ulozim si ho na casy, kdy budu trpelivejsi.

tea63
935 příspěvků 10.08.07 12:08
To vypadá móóc

dobře. Trpělivost bych s tím asi také neměla, ty zdobící kleštičky také ne, ale recept mě zajímá. Copak se to tam zabaluje hnědého? Tipla bych nějakou hodně sladkou ořechovou náplň.

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.07 13:11
Ma´moul

někde … na jiných stránkách jsem si přečetla, že by to měly být Velikonoční koláčky, ale to opravdu nechám na Jolan, abych tu nepsala bludy. Další způsob tvarování jsem vložila do Deníčku, ale ani tam si nejsem jistá, zda se to týká toho samého receptu. Nádivka mě sváděla fíková, ale může to být i ořechová, jak píšete. Tak se necháme překvapit. Jo, až dorostete do mého věku…určitě si na tuto laskominku čas uděláte. Pěkný den.

jolana
5065 příspěvků 10.08.07 13:34
Napisem..

Mozno vecer mozno zajtra… recept na maamul a ako sa robi aj vsetky plnky ake existuju-robievam a mam moc rada.Tymi kliestikami sa zdobi na velku noc a predstavuje to trnovu korunu. Dnu to hnede je datlova pasta. Nie je to nic zvlastne, jednoduche…mozno potrebuje len kusok trpezlivosti alebo radosti ( podla nalady). Potrebujem prevetrat a ukludnit hlavu aby som vam to napisala zrozumitelne ved ma poznate..

tea63
935 příspěvků 10.08.07 13:54
...

v této souvislosti jsem si vzpomněla na koláč, původem z Iráku, z něčeho jsem to kdysi opsala a teď vyhrabala z krabice. Tam je náplň z datlí a ořechů. Je to jednoduché, na principu drobenkového koláče, ale nevyzkoušela jsem to. Zkusím dát do receptů, na vánoce bude zase datlí habaděj.......

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.07 14:06
Jolan ...

to jsem moc ráda, že jsi k tomu štípání koláčku podala vysvětlení, nikde jsem se to nedočetla. Za recept dopředu děkuji. Teo, taktéž se těším. Díky.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz