Prodej pampeliškového medu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jiraskova
3 příspěvky 11.12.09 11:15
prodej pampeliškového medu

Dobrý den,zdravím všechny příznivce tohoto webu. Dostala jsem typ.abych se zde zaregistrovala,že mi možná někdo poradí,kde bych koupila pampeliškový med. Na web stránkách český med sice byly odkazy,ale když jsem na ně zavolala,tak buď už nebylo funkční telefonní číslo,tento med už nedělají atd.Jsme tři ženské z Prahy,které shání tento medíček, a tak prosím,kdo o někom víte,zašlete kontakt na jiraskova.mari­e@volny.cz.
Teď bychom odebraly 6kg po jednom litru. Předem děkuji za každou informaci.
Přeji krásné vánoční svátky, provoněné cukrovím a rok 2010 nechť přinese jen to nej.....,hlavně hodně zdraví.
Děkuji Máša

Reakce:
bocianka
528 příspěvků 11.12.09 18:07
pampeliškový med se neprodává.

Na této adrese najdeš recept.
http://www.labuznik.com/…m_posts2.php?…

blamamka
292 příspěvků 11.12.09 22:22
bocianko

Tenhle recept ji v téhle době asi nebude nic platný. Já jsem si kupovala včera v Lidlu nějaký kytičkový , ale to asi nebude ten pravý pampeliškový.

gabi
551 příspěvků 13.12.09 22:20
pampeliskovy med

asi tazko kupite…to co sa oznacuje ako pupavovy-pampeliskovy med je vlastne iba kvetovy ochuteny macerat alebo odvar povareny s cukrom

Jiraskova
3 příspěvky 16.12.09 11:38
pampeliškový med

Děkuji Gabi za odpověď i když je neuspokojivá. Myslela jsem si, že někdo z těch,kdo si med sám zpracovává,by mi ho mohl i prodat. Chci skutečně jen pampeliškový. Nemám možnost v Praze si natrhat čisté hlavičky pampelišek a med uvařit. Moje babička jej také dělávala,ale to jsem byla ještě dítě a v Západních Čechách byla netknutá příroda. Přeji Vám hezké prožití svátků,hodně zdraví v novém roce. Máša

Jiraskova
3 příspěvky 16.12.09 11:52
pampeliškový med

Děkuji za odpověď,nebudu se opakovat (viz odpověď u Gabi). Mějte se hezky,hezké svátky a zdraví v novém roce. Máša

Michalpolok
2 příspěvky 12.05.12 22:56
Domácí pampeliškový med

Prodej domácího pampeliškového medu zde :

http://aukro.cz/…2391076.html

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz