Proč místo masa kupujeme vodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gmp
1603 příspěvků 25.2.10 07:38
Proč místo masa kupujeme vodu
Reakce:
Wolfg
584 příspěvků 25.2.10 09:21
Samá voda

Tak nevím, Miloši. Radíš kupovat, či se vyhnout? Ale vím. Jsi známý labužník a snad Tě neurazím slovem požitkář. Ty máš ve výběru poživatin jasno. Stačí ještě přesvědčit takové čtyři, pět mega ostatních lidiček a podvodný obchod v Čechách má po žížalkách. Totalita obchodních řetězců a nejen jich, je horší, než ta, co známe z minulosti. Tenkrát jsme některé nesmysly páchat museli a jiné radosti nesměli. Stále byl nad námi jakýsi klacek. Tu v rukách zaměstnavatele, uniforem, dětí, co se nedostanou na studia, okresního výboru, či kamaráda informátora. Dnes děláme hlouposti větší, dobrovolně a ještě si vykládáme, jaké je to bezva. Nechali jsme si vymýt mozky. Taky dobrovolně. Rozechvěje nás slovo, křehčený, lahodná, případně bio. Křehčené maso je podvodná kravina, lahodná je možná voda, nabíraná dlaněmi z horského pramene a bio je nesmysl na třetí mocninu. Omezená kapacita mozku a vlastní velenázor, podložený vědomostním vakuem. Každý skutečný zahradník potvrdí, že rostlin, s možností pěstování bez chemie, valem ubývá, řadu z nich, nelze vyprodukovat bez postřiků vůbec. Chovatelé neradi, ale přiznají, jak dobytek trpí chorobami, které dříve nebyly rozšířené, ovšem, pokud je zavřeme do suprchlíva s tabulkou Certifikováno EU, je všechno jinak.
Pracuji s mladými lidmi. Jsou citově a intelektuálně zanedbaní z rodin. Nejsou jiní, než jsme byli my. Jsou zcela normální a mám je rád, záleží jen na přístupu k nim. Správný pohled na svět je jim omezován záměrně. Svět potřebuje nevzdělané pitomce, třeba aby prahli po křehčeném žvanci

di
2453 příspěvků 25.2.10 12:09
Proč místo masa kupujeme vodu?

Protože 90 % spotřebitelů se kouká na cenu a ne na kvalitu, bohužel. Dokud to tak bude, nic se nezmění. Obchodníci a producenti dělají jen to, co jim my spotřebitelé dovolíme.
Pro wolfa: musím oponovat, nákazová situace v chovech hospodářských zvířat je u nás velice dobrá, možná lepší než kdy dřív, opravdu.

Wolfg
584 příspěvků 26.2.10 10:13
...

Uznávám, že názor odborníka „di“, je lepší než můj. Snad přilétla první vlaštovka :-)

di
2453 příspěvků 26.2.10 12:57
Wolfe

Hledala jsem nějaký rychlý odkaz, abyste si mohl udělat obrázek sám, bohužel je jen na interním portálu. Volně přístupné odkazy jsou na stránkách OIE.
Rozcestník: "http://www.oie.int/wahis/public.php?page=disease&WAHIDPHPSESSID=74a71fffc8957d8f69602f930ce5d3cd

di
2453 příspěvků 26.2.10 12:58
...pokračování...

Nákazová situace v té které zemi (ČR už je přednastavená, sám si vyberete nákazu a časové období): http://www.oie.int/…s/public.php?…

di
2453 příspěvků 26.2.10 12:59
...pokračování...

Týdenní celosvětový přehled: http://www.oie.int/…s/public.php?…

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz