Proč bych hubnul? Už jsem tak akorát :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Jurasek02
10 příspěvků 08.02.06 12:30
Proč bych hubnul? Už jsem tak akorát :-)

Je mi 35 let, měřím 176cm a vážím(tedy vážil jsem 110 kg. :-)) Ani jsem si to neuvědomoval. Klidně vám pošlu fotky. Až poslední asi dva roky mě začalo unavovat i obyčejné zavazování tkaniček. Přišel jsem na to,že když to tak půjde dál, za chvíli se neunesu.Navštívil jsem známého lékaře, který mi poradil, jak bez receptů a dalších nesmyslů dokážu shodit vpohodě 20kg.A funguje to. Jestli někoho zajímá jak na to, napište mi.Rád Vám poradím.Nic za to nechci.Jen se rád podělím o zkušenosti. Nebo můžem založit klub hubeňourů :-) rybar@nejlevne­ji.com Můžete taky mrknout na stránky www.nejlevneji.com - teprv začínáme.A pokecáme o tom. Díky Jirka

Reklama

Reklama

Reakce:

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.06 12:52
Jurásku,

tak se poděl, nic ti v tom přece nebrání! Zajímat to bude určitě hodně lidí, tak proč by sis mejloval s každým jednotlivě - klidně to napiš sem!

Labužník Jiti02
170 příspěvků 08.02.06 12:56
Jurasku,

prosím, prosím, poděl se přímo. Taky si myslím, že to bude zajímat spoustu lidiček.
 J.

Labužník Jurasek02
10 příspěvků 10.02.06 22:24
Odpověď

Odpověděl jsem všem, kteří si o to napsali. Mrkněte do fóra mimo mísu. Tam všechno vysvětluji. Děkuji. Jirka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz