Problémy s pripojením na stránku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miradka
89 příspěvků 17.03.07 18:39
Problémy s pripojením na stránku

labužník je moja najobľúbenejšia stránka na recepty. Posledne mám však problém napojiť sa. Nechápem to. Niekedy sa pripojím, ale väčšinou, keď idem variť (okolo 10-14) nedá sa tam dostať. Na mojej strane chyba nie je. Idú mi všetky stránky okrem labužníka. Možete mi prosím pomocť?

Reklama

Reklama

Reakce:

HelcaK
960 příspěvků 17.03.07 19:01
Taktéž..

že by byl v poledne (logicky) server přetížený?

Machnacanka
194 příspěvků 17.03.07 19:42
...

Neviem, ale ja sa zvyknem okolo obeda pripájať a ešte som problém nemala.

HelcaK
960 příspěvků 17.03.07 20:05
nestává se to denně,

krátkodobé výpadky tak jednou, dvakrát týdně - za chvilku už to jde, a dlouhodobé tak jednou měsíčně - jako dnes. Už včera mi začal blbnout Můj labužník a dnes od rána se připojení nedařilo, až po jedné hodině…

miradka
89 příspěvků 17.03.07 21:14
...

tiež ma to napadlo, ale hvorím si, že predsa na taký centrum chodí omnoho viac ľudí ako na labužníka. mne sa dnes podarilo pripojiť po 3 hodinách a to až pred 14…takže som nechala pečenie až na zajtra…akosi ma to odradilo. Ale zajtra to snáď už pojde normálne. Tiež mi včera blbol Můj labužník :-(

miradka
89 příspěvků 23.04.07 06:53
To je zúfalé...

niekedy už strácam nádej, že sa sem pripojím…

buraci
1136 příspěvků 23.04.07 09:07
Pripojeni

Tohle casto zpusobuje chyba na strane tveho providera. Nevim, jak se pripojujes, ale mozna ze v tehle dobe nekdo, kdo je pripojen u stejne firmy jako ty stahuje nebo posila velka kvanta dat a na tebe se uz nedostane. Typicky se to stava u bezdratovych pripojeni, pokud je nejaky tzv. sosak napojen pred tebou a krade ti signal.

miradka
89 příspěvků 23.04.07 09:26
...

hm, to je ale divné, máme ADSL a celkom rýchly. S inými stránkami sa mi to ešte nestalo. No a dnes sa nemožem dostať do sekcie můj labužník. pritom sem sa dostanem a vidíš, že Ti odpisujem. To mi nesedí…

miradka
89 příspěvků 23.04.07 09:28
...

a to sa mi stáva aj doma a aj v práci!

miradka
89 příspěvků 24.04.07 15:03
ja nešťastný zemepán :-(

tak a dnes som sa z práce sem vobec nemohla dostať. to sa stáva len mne či čo? Už mi to lezie krkom. Stránku využívam aj v práci a tak ma mrzí, že tak často sa sem nemožem napojiť. Pochybujem, že je chyba u mňa, všetko ostanté funguje ako hodinky.

HelcaK
960 příspěvků 24.04.07 17:00
miradko,

teď jsem asi 14 dní problémy neměla, ačkoli taky někdy můžu vylítnout z kůže. Takže ten problém ani není současně u všech takto postižených… Bůhví, čím to může být.

buraci
1136 příspěvků 25.04.07 08:47
Pripojeni

Miradko, tak to fakt nevim, mne pripojeni funguje dobre, zejmena od te doby, co nam posilili signal. Zkus kontaktovat sveho providera, ale nevim, jak moc ochotni budou tento problem resit.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.07 14:50
Připojení ...

občas se mně to také stává, od včerejška večera se nemohu dostat do sekce „Můj Labužník“. Jsou i malé problémy s E-mailem.

miradka
89 příspěvků 25.04.07 15:35
hurááááá

na niečo som prišla. už hodinu som sa snažila sem dostať…popíšem vám postup ako som sa sem dostala:
1. z oblíbených som klikla na labuznik.com (nepomohlo)
2. z mojho mailu som klikla na mail z labužníka (zase nič)
3. reštartovala som počítač (stále nič)
4. reštartovala som internet - vytiahla adaptér z takej krabičky a vošla do mailu, klikla znovu na odkaz a úpenlivo som prosíkala

Asi zabralo to prosíkanie. To uvidím zase nabudúce, keď sa sem budem pripájať. Ale poviem vám, že už strácam trpezlivosť

miradka
89 příspěvků 26.04.07 06:33
marná snaha :-(

chvílu mi išiel a potom som si odskočila a už som sa celý večer sem nedostala…fňuk prosíkanie ani vypnutie a zapnutie adaptéru nepomohlo…

salgo
146 příspěvků 31.05.07 12:42
taky mám potíže

s připojením na labužníka. Vždycky mě to mrzí a stává se to často a trvá to vždycky dlouho. Moc počítaččům nerozumím, ale nechápu, proč by byla chyba na straně mého připojení (mám ADSL), když na všechny jiné stránky se dostanu, jen na labužníka ne???? Vysvětlí mi to někdo počítačově gramotný?? díky

dcart
7 příspěvků 11.06.07 07:31
snad by se mohl vyjádřit provozovatel serveru, popřípadě jiná zod

Také mám problémy se připojit - čím dál tím častěji. Labužník je server, který jsem si oblíbil pro jeho obsah a přehlednost.
Předpokládám, že nedostupnost stránek je způsobena malou propustností serveru. Takže - jelikož je návštěvnost „slušná“ a reklama tímpádem vydělává na provoz, bylo by fér, kdybychom za shlédnutí reklamy dostali adekvátní služby…

miradka
89 příspěvků 11.06.07 07:57
miradka

neviem či je to sposobené propustností, ale mne sa niekedy nedá napojiť ráno o pól 6 keď prídem do práce. Pochybujem, že by v tom čase toľko ľudí surfovalo.

HelcaK
960 příspěvků 17.08.07 18:52
Rada pro zoufalce

kteří mají v lednici nachystáno na nějaký recept - nevytištěný, a připojení přestane v kritickém okamžiku fungovat. Pokud si pamatujete nějaká podstatná slova z receptu (nejlépe něco méně obvyklého, třeba celý název receptu, nick autora a výrazy typu „posypátko“ a podobně, zadáte do googlu, vyhodí to mimo jiné i požadovanou stránku Labužníka, (Která se pochopitelně nedá otevřít), ale kliknutím na „archiv“ pod odkazem se zobrazí recept!! Tož alespoň nějká pomoc, když člověku vypadlo něco podstatného, nebo si vzpomíná že ten a ten recept viděl „a teď honem co to tam bylo“ a akutně se potřebuje připojit.

miradka
89 příspěvků 17.08.07 21:02
...

díky za radu, tak pri najbližšom probléme s pripojením to skúsim

Sylvie
2302 příspěvků 18.08.07 10:04
Záhada

Manžel programátor zase vrtí hlavou, když jeden počítač připojený na internet stránku labužníka načte a druhý ne. Přitom ten druhý načte ostatní stránky (kromě Labu) bez problémů.

tea63
935 příspěvků 18.08.07 10:53
Mně se také stává,

že Labužník velmi " zadrhává ". Jak se mi to rýmuje:-))..Stránky se otáčí pomalinku, třeba naskočí jen to zelené pozadí a půl minuty nic. Tak to odcházím, protože nervy mám jen jedny.:-( Přitom jinak všude všechno funguje normálně. Tak nevím.

Sylvie
2302 příspěvků 18.08.07 15:23
...

Jo, jo, Labužník je moje droga a teď je to, jak když feťákovi seberete třeba heroin, že?

ildig
51 příspěvků 10.03.08 19:15
Labužníka jsem objevila před třema měsící -

internet mám o týden déle - a ze začátku mě pomalost připojení hodně odrazovala. Taky se mi stávalo, že jsem chtěla vyzkoušet recept a mezitím zmizel z monitru i s celým labužníkem. Jsem strašně líná, abych si všechno zajímavé kopírovala a ukládala ( je toho strašně moc ), a taky mně zajímalo, kdože je ten opěvovaný pepíček…a v jeho denníčku (kromě fotek nádherných dortů - děkuju za ispiraci) jsem našla návod, jak pobídnout počítač k rychlejšímu vyhledávání. Tři týdny to funguje bezvadně, ale nevím, jestli to není jen náhoda. Podle datumu to tam je od r.2005, předpokládám, že to všichni máte…tak s obavami čekám, kdy se to zase sesype…Ale zatím podávám hlášení - pepíčku - funguje - aspoň doteď

blanca.xy
647 příspěvků 10.03.08 20:22
Ildig,

měla jsem stejné problémy, ale pak jsem podle Pepíčkova návodu upravila počítač i notebook a od té doby se mi nestalo, že by Labužník zmizel nebo nešel připojit, asi to opravdu funguje. Jsem ráda, že se ti to také podařilo a mně se potvrdilo, že je úprava k něčemu .

marmelada
1643 příspěvků 10.03.08 23:23
blanco

Prosím tě, podle jakého Pepíčkova návodu jsi to upravovala? Já mám stálé problémy s připojením Labužníka, tak bych to třeba využila. Dík.

ildig
51 příspěvků 11.03.08 07:36
marmelado,

jestli nevadí, předběhnu blanku - celý postup i s obrázky je v pepíčkovom denníčku - srozumitelné i pro počítačové analfabety (jako jsem já)

blanca.xy
647 příspěvků 11.03.08 10:02
Pro jistotu

přikládám ještě odkaz.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz