Problémy....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.05 14:54
Problémy....

Pepíčku, nevím, jak s tím? Včera při přihlášení jsem byla jako neregistrovaný uživatel a nebylo možné se přihlásit („uživatel již existuje“). Dnes už mě počítač zase zná, ale nemohu se za žádnou cenu dostat do mých oblíbených recetů........ale to už zlobí dlouho. A když se tam dostanu, tak v této rubrice uložené recepty nejdou otevřít (toto se mi stává i když se přihlásím z domácího počítače-je to od doby změn…). Oblíbené recepty si mohu pouze podle názvu znovu vyhledat a přečíst.......
Předem díky za odpověď
Papaja

Reakce:
Ela
276 příspěvků 17.5.05 21:24
...

Pepíčku, pripájam sa k tomu, čo Papaja píše, tiež sa neviem už dlhšie dostať ani do Môjho labužníka ani na stránku ostatných labužníkov.
Prosím, pomôž!!!
A ináč pekný večer.

pepicek
1309 příspěvků 18.5.05 06:31
Papajo

to, že tě Labužník občas nepozná a proto automaticky nepřihlásí při vstupu na stránky je zcela normální, buďto ti expiruje cookie Labužníka v počítači, dojde k přeinstalování systému na počítači nebo nějaké dobrotisko prostě cookies smaže. Jsou i případy, kdy si počítač se serverem neporozumí (dojde k přerušení při přenosu informace) a opět tě nepřihlásí, pročež se musíš přihlásit ručně.

Přihlášení se provádí kliknutím na odkaz přihlásit, nikoliv registrovat, což jsi zjevně provedla a proto ti registrační formulář zcela správně řekl, že už existuješ a proto nemůže vytvořit účet se stejným jménem.

Pokud se do sekce Můj Labužník jednou dostaneš a jsi přihlášená, pak by nemělo otevření receptu činit potíže. Pokud ti to stále nejde, tak mi zkus popsat, co to dělá.

Chybičky na stránce receptu a na úvodní straně pod subdoménou recepty.labuznik.com jsem před chvíli opravil (doufejme že všechny), kdyžtak mi řekněte, jestli jsem ještě něco přehlédl.

Díky, pepicek

pepicek
1309 příspěvků 18.5.05 06:38
Ela

Elo, nedostaneš se vůbec na subdoménu muj.labuznik.com, nebo se jen nemůžeš přihlásit, ale na ty stránky se dostaneš jako anonymní uživatel?

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz