problém zvaný kokosky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
emem
46 příspěvků 24.03.07 17:52
problém zvaný kokosky

SOS! Mám takovou nějakou ctižádost najít dobrý recept na kokosky, které po určité době zvláční. Ze svého okolí jsem jich nasbírala poměrně dost, a průběžně je testuji hlavně na sobě, neb rodina mírně znervózněla /mami, snad ne, už zase kokosky?/ A tak snáď zde bude někdo dobrý a zkušený a zachrání mě od věčného tápání.Ď.

Reakce:
Eja
3837 příspěvků 24.03.07 19:58
Moc dobré kokosky,

které jsou vláčné hned a vydrží přitom dlouho jsem pekla letos na Vánoce, je v nich tvaroh - recept byl myslím z listopadového Apetitu, zkusím ho najít, nebo si možná někdo z labužníků vzpomene…

jau
457 příspěvků 24.03.07 20:30
...

Na receptech.cz jsou hitem Kokosky raz dva a Jednoduché kokosky. Jsou takřka bez práce a hned měkké. Oboje jsem s velkým úspěchem zkusila a vřele doporučuju.

emem
46 příspěvků 24.03.07 20:49
...

děkuji za radu s recepty.cz. Kokosek fůra, některé jsem už zkoušela, ale jsou tam dvě novinky.Rodina to holt bude muset ještě chvíli vydržet Zdravím a ď.

Labužník Triss
160 příspěvků 24.03.07 21:08
...

Už třetí vánoce peču kokosky podle zdejšího receptu, poznáte ho podle toho, že v něm není žádná mouka. Kokosky jsou ihned měkké a každému chutnají.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz