Pro koho je kategorie Malý labužník?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lassienka
409 příspěvků 24.08.05 08:35
Pro koho je kategorie Malý labužník?

Když už jsme u těch dětí, tak u nich zůstaňme. Mám problém s kategorií Malý labužník, respektive s tím, pro koho je určena… Procházela jsem tam recepty a je to takový pelmel, kdy jedna jejich část jsou recepty vhodné třeba na dětskou oslavu, další jsou recepty pro malé děti (tyto dvě první kategorie vaří rodiče), další část receptů je míněna tak, že je zvládnou připravit děti samy.
Ale je v tom chaos. Takže si myslím, že by bylo dobře si ujasnit, pro koho má rubrika vlastně být… Já bych se přimlouvala pro to, aby tam byly recepty, které děti zvládnout připravit tak z 80 % samy, ale určitě by třeba u nich mělo být uvedeno od kolika let považujeme recept pro dítě za zvladatelný… Končila bych asi kategorií 14 let…
Co vy na to? Lass

Reakce:

ajta
590 příspěvků 25.08.05 12:52
Malý labužník...

Kategorie Malý labužník se dá opravdu pochopit tak i tak… možná by stačilo zavést podkategorie, např.:
„Malý kuchař“ - pro recepty vhodné pro dětské tvůrce…
„Mimilabužník“ - pro recepty určené pro miminka a batolata…
„Dětské recepty“ - pro recepty určené pro děti - strávníky…

hranice 14ti let je asi tak akorát, i když já znám i mnohem starší osůbky, které zvládají tak akorát uvařit čaj…

Eleeen
1127 příspěvků 26.08.05 07:47
...

… a já znám mnohem starší osůbky, které ještě pořád milují třeba krupicovou kaši, buchtičky s krémem a pyré z brambor a mrkve.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz