Připojení ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.08 07:03
Připojení ...

pepíčku, že by? Od neděle nebylo možné připojení na Labužníka odkudkoliv z Internetu a to nejen mně, ale i z jiných oblastí a zemí. Můžeme se těšit? Pak by to bylo moc prima. Zdravím.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 02.06.08 07:31
pepíčkem to asi nebude...

jeden z labužníků mi poskytl informaci, která bude zřejmě s výpadkem labužníka souviset … cituji:

"Vazeni klienti Zasilkove sluzby,
zrejme jste si nekteri jiz vsimli, ze nase servery jsou momentalne nedostupne. V sobotu dne 31.5. v odpolednich hodinach doslo u spolecnosti The Planet hostujici nektere z nasich serveru k explozi transformatorovny, cimz bylo o proud pripraveno zhruba 9 tisic serveru. Mezi nimi byly bohuzel i servery, na kterych bezi domeny zasilkovasluzba.com a diskuzniforum.com.
Provozovatel pracuje 24 hodin denne v soucinnosti s dodavateli jednotlivych technologii na uvedeni budovy zpet do provozu. Podle predbeznych informaci by se tak melo stat na prelomu pondeli a uterka.
Omlouvame se timto za nezavineny vypadek v provozu nasich sluzeb. Prubezne informujeme o prubehu praci i predpokladanych terminech znovuzprovozneni sluzeb na strance
www.zasilkova-sluzba.com/news/
Prijem zasilek bude v pondeli neprerusen, nicmene ostatni sluzby jsou timto stavem ochromeny. Doufame, ze problem bude poskytovatelem co nejdrive vyresen.

Dekujeme Vam timto za pochopeni.
Vas tym Zasilkove sluzby"

P.S. Pro neznalé: zasilkovasluzba.com je též pepíčkovou prací …

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.08 07:43
připojení ...

jsem nevěřící Tomáš, on nám to Mick četl, že porucha se odstraňuje, a já byla natěšená. Škoda.

noskovice
1323 příspěvků 02.06.08 07:49
Labuznik - droga.......

Nastesti mam spojeni na Spisera, ktery mi potvrdil, ze to neni muj pocitac, co blbne. Ja mam Labuznika jako drogu, a tak jsem se bala, ze je vsemu konec........ Uz zase prsi, ale nevadi, Labuznik pokracuje. Ahoj Sona

esmeralda
4813 příspěvků 02.06.08 17:48
Připojení

http://www.theregister.co.uk/…center_fire/

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz