Prima vařečka - recepty ke stažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sněhurka
446 příspěvků 07.10.05 21:21
Prima vařečka - recepty ke stažení

Možná taky příležitostně, jako já, sledujete Prima vařečku. Některé recepty mě zaujaly a s radostí kvituji, že je možné stáhnout si  recepty z Prima vařečky přímo na stránkách TV Prima.

Reakce:

lydia
1227 příspěvků 16.10.05 13:14
snehulenko,

ja bohuzel tento program neznam, ale podivala jsem se na recepty a hned jeden vyzkousela. Vrstvena sekana z 8.10.2005. Prave jsme dojedli a ja dostala ZASE pochvalu.
Chtela bych, i kdyz vim, ze nejsem ve spravnem „oddeleni“ diskuzniho fora touto cestou podekovat vsem labuznikum za vyborne recepty. Zatim mela vsechna jidla, ktera jsem podle vasich receptu vyzkousela velky uspech. Nejenom doma, ale i u kamaradek, kterym musim ty recepty prekladat

Yvette
704 příspěvků 25.10.05 02:43
Snehulinko,

jakou radost Snehi jsi mi udelala si neumis predstavit. Nejen s Olympicem, kdy jsi mi dala super web-stranky, ale take s temi recepty z Prima Varecky. Zrovna se mi tiskne lednove vydani. Hezky si poridim novy sanon a pekne dle mesicu si budu receptiky ukladat. Je to muj oblibeny porad o vareni, ale bohuzel jej tady nemohu sledovat. Ale mam vsechny jejich kucharky, ve kterych si rada listuji. Snehu, mej se hezky, pozdravuj trpasliky a at se vam vsem moc dari .

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.05 07:13
kluci v akci

V současné době se objevil nový pořad, který vysílá ČT a jmemnuje se „Kluci v akci“. Tady je možno se podívat na jejich recepty!

Sněhurka
446 příspěvků 25.10.05 08:05
Lydia a Yvette

Děvčata, to jsem ráda, že máte radost Hned je ráno hezčí
Mrkněte taky na recepty „kluků v akci“ - pořad je to hezký (scénář stejný jako u Jamieho - nákup, vaření, příchod hostů a konzumace). Zrovna včera vařili maďarskou kuchyni, jenom škoda, že se nemluvilo o maďarských vínech. Mánku - díky za odkaz

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.05 07:25
Sněhu,

„Prima vařečka“ už není, co bývala, co to kope ten Kopál, tak se na to skoro nedá dívat. Zounar je v poslední době taky nic moc, a nová forma pořadu - no, když se to líbí dramaturgovi, tak už se to nikomu dalšímu líbit asi nemusí. Stačilo by, kdyby se na jejich stránkách podíval na diskuzi, jenže tu asi nečte…

„Kluci v akci“ se mi zdají jako pořad podstatně lepší, ale to je věc názoru.

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.05 08:38
Když už je tady o tom řeč....

…tak mě se „Kluci v akci“ moc líbí. Připomíná mi to TV Papriku........Co vy na to? Prima Vařečka je jiná, z mého pohledu lepší. Hlavně, že už tam „tetky a babči“ nepřekvapují smaženou kotletou plněnou paštikou a podobnými prasečinkami.......

Sněhurka
446 příspěvků 26.10.05 14:58
Když o té vařečce ...

… tak u mě naprosto vedou díly, ve kterých vaří Petr Stupka. Jenom je škoda, že do toho tak řvou ty znělky. Není to ani tak škoda, jako je to děsný Nechápu to, je to běžné i v ostatních stanicích, i veřejnoprávních. Asi jsem málo dynamická?

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.05 15:39
Sněhu,

naprostý souhlas, Stupka je z toho nejlepší. Nejdivnější jsou teď středy, pokusy spatlat několik naprosto nesourodých věcí do sebe - to musel vymyslet blázen!

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.05 07:52
Prima vařečka a pan Stupka....

…a slavnosti Beaujolais noveau (nebo jak se to píše) a jeho obložené mísy…a tak. Jestli jste to někdo v pátek 18.11.2005 viděl, tak mi dáte za pravdu, že to bylo komické, někdy až dost…

Alice_G
505 příspěvků 22.11.05 18:13
k Prima vařečce

Taky jsem se od začátku vysílání Vařečky dívala, tehdy ještě s blokem v ruce.. poslední dobou mi pořad ale vůbec nechybí. Občas se mrknu (je dobré si ověřit, co jsme opustili)… Škoda, byl to slušný zdroj vyzkoušených receptů. Teď jsou to občas příšerné improvizace, nebo naše „hvězdy a VIP, vařící rodinné recepty“ - někdy je mají na ušmudlaném papírku a musí si na to vzít brýle, vážně trapné. Až se budete dívat, zkuste si také srovnat, jak se liší na obrazovce předváděný recept - jak v surovinách (tedy jejich množství), tak hlavně v postupu - s tím, co je uveřejněno na stránkách iprima.cz. Pana Stupky je mi trochu líto, je to poslední opravdový voják v programu, který spěje k zániku (jéžiš , ten program, ne pan Stupka !).

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz