Přidávání fotek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daduuja
1140 příspěvků 03.10.15 14:53
Přidávání fotek

Poslední asi tři dny mám problém s přidáváním fotek.

Jsem sama a chyba je na mém přijímači nebo má problém ještě někdo?

Reakce:

Zuzka1973
2238 příspěvků 04.10.15 16:49

@daduuja Zatím v pořádku, jen se mi zdá, že se načítají pomaleji než dříve, ač je upravuji (formátuji) stále úplně stejně…
Ale jiných problémů jsme si zatím nevšimla, jen toho zpomalení.

daduuja
1140 příspěvků 05.10.15 15:12

@Zuzka1973 Hm, někdy kliknu na Přidat fotky k uvaření a načte se hned, většinou ale ne, zrovna v tuto chvíli tlačítko nereaguje. Nemám moc trpělivosti a tohle mne teda nebaví :zed:

Zuzka1973
2238 příspěvků 05.10.15 16:10

@daduuja To se mi stávalo v Mozille: zadala jsem „přidat foto“ a ono se to tvářilo, jako že se načítá, ale nenačetla…
Musela jsem stránku načíst znovu a pak pěkně nanovo…
Teď to jde, ale pomalu, takže napřed zadávám foto a než se načte, dopíši text, ale už se alespoň nestává, že by se to seklo…

Eja
3831 příspěvků 06.10.15 12:12

@daduuja přidávám fotky nadvakrát - jednou se to tváří že ano, ale nic, vložím jen text, hned otevřu pro opravu a napodruhé vložím už bez problémů.
Trvá to tak týden, předtím OK.

birkana
1674 příspěvků 09.10.15 10:11

Mě zlobí přidávání fotek z PC již od jara. Někdy je to v pohodě, jindy musím uvaření uložit a fotky přidat dodatečně jako @Eja . Občas se mi stane, že vůbec nereaguje tlačítko „Přidat foto“ :mrgreen:. Pak musím fotky přetáhnout do mobilu a po jedné přidávat v editaci :pocitac:.

Dnes to naštěstí fungovalo z PC; při druhé editaci se mi podařilo fotku vložit :potlesk:. Já ale „jedu“ na Linuxu přes mobilní síť a jsem na okraji signálu. Proto problémy připisuji horšímu připojení. I když… přes Windows s Firefoxem a Android z mobilu to tolik nezlobí :think:

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz