Přidat podkategorie nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepicek
1309 příspěvků 26.05.02 01:27
Přidat podkategorie nebo ne?

máme tady malé referendum, jelikož se nám recepty úspěšně množí dostali jsme se na rozcestí, přidávat podkategorie a třídit recepty podle dalších kritérií nebo nechat jak to je?.

Já si myslím, že by některým kategoriím několik podkategorií neškodilo, např drůbež se svými sedmnácti stránkami je poměrně velká, i když člověk většinou najde to co hledá, tady bychom mohli rozdělit na kuře, slepici, kachnu, husu, krůtu a netradiční kury.

Uvítám Vaše názory zda dělit dopodrobna a konkrétně kde. Díky - Pepicek

Reklama

Reklama

Reakce:

babi
6360 příspěvků 26.05.02 16:00
Já jsem pro!

Té drůbeže je požehnaně. Cˇeho je nejvíc, je kuřete a proto bych navrhovala ho třebas také rozdělit (celé, prsa, nohy). Ryby se nam začínají množit (mořske, sladlovodní). Teplé předkrmy možná rozdělit jako studené předkrmy. Zeleninová jídla (s masem, bez masa…). Jo, to se mně to píše! Pepíčku, dá se ti nějak pomoct?

glama  27.05.02 02:24
Souhlasím...

úplně s Babi! Sama bych to nenapsala lépe… :-))

Alice
104 příspěvků 29.05.02 11:58
rozsirene vyhledavani

Neslo by nejake rozsirene vyhledavani? Alespon na dve podminky - treba kure a zaroven libecek - prosim, prosim.....
(jo, ukolovat, to by mi slo…)

pepicek
1309 příspěvků 29.05.02 15:42
rozšířené vyhledávání

tak jo, píšu si do notýsku …

Milka
236 příspěvků 30.05.02 08:37
...

Tiež by som sa prihovorila za rozšírené vyhľadávanie. Už vopred zaň ďakujem…veď Pepíček je šikovný a určite to zmákne.

Labužník kopretinkaa
9 příspěvků 01.06.02 05:04
Souhlasím

Souhlasím s Alicí, rozšířené vyhledávání podle více kritérií by bylo skvělé, protože dát na výběr jen jedno slovo je někdy riskantní a při projíždění šesté stránky nalezených receptů už na hledání ztrácím sílu. Tak bych uvítalala rozdělení drůbeže tak jak píšete.. Např: Kuře a další podkategorie jako např. stehna, prsa atd… Mohla by se také při přidávání receptů vytvořit kolonka DIETNÍ a tam by se vždy napsalo pouze ano nebo ne. Nemyslím tím nějaké šílené přepočítávání kalorií to ne, jen je zde spousta receptů, které jsou dobré, zdravé a dietní ale jsou v jiných sekcích. Nějakou malou kolonku, např. když zadáváme počet porcí nebo délku přípravy. Přeji hodně zdaru Pepíčkovi, věřím, že to zvládne :o)

babi
6360 příspěvků 01.06.02 12:37
Pepíčku, hlásím se ještě jednou.

a; zapomněla jsem na polévky (vodové, masové ?) b; plně souhlasím s Alicí, pomůže to najít, zda-li recept byl už přidán do Labužníka c; když člověk napíše recept a zadá národní kuchyni, třeba omylem, tak už z toho nejde uniknout. Nějaké prázdné políčko, by bylo vítáno d; možnost vymazat svůj vlastní recept. O to jsem se několikrát marně pokoušela, když jsem napsala duplikát. Děkuji předem!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz