Přidání oblíbeného labužníka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marmelada
1643 příspěvků 07.08.05 19:50
Přidání oblíbeného labužníka

Pepíčku, nešlo by udělat odkaz na osobních stránkách labužníků k přidání mezi oblíbené labužníky? Podobně jako se přidávají recepty. Přijde mi to vyhledávání labužníků přes abecedu dost komplikované. Nebo to někde je a já to přehlídla? Díky

Reklama

Reklama

Reakce:

Osceola
217 příspěvků 07.08.05 20:15
Chce to taky kontrast

Když bílou, tak taky černou. Kdybys na tom makal, prosím o přidání i neoblíbené. Je pěkný, když se člověk nenajde na černé listině. A když se najde, může lecos zlepšit.

Labužník e.v.a.02
232 příspěvků 08.08.05 21:08
oblíbení

no mně spíš při hledání v mracích receptů napadlo, že by nebylo špatný „hvězdičkovat“ recepty podle toho kolikrát jsou uložený jako oblíbený nebo spíš úspěšně vyzkoušený.

marmelada
1643 příspěvků 09.08.05 16:32
OBLÍBENÍ

ano, o tom už jsem taky přemýšlela, k kvězdičkám třeba počet uložení v oblíbených, to se nenafixluje a pro nás je to vodítko na vyhmátnutí fajn receptů.

pepicek
1309 příspěvků 10.08.05 07:09
to zní docela rozumně

teda teda myslím ty údaje o uložení v oblíbených. Jen s těma hvězdičkama bude trochu potíž, jakože by byla jedna hvězdička třeba 1-5 zápisů v oblíbených, dvě hvězdičky 6-20, atd? … nebo asi uvádět jen počet zápisů …

Labužník e.v.a.02
232 příspěvků 10.08.05 08:10
hvězdičky

pepíčku, ta hvězdička mi spíš tak ulítla… stačí třeba jen text „n labužníků má recept mezi oblíbenými“ nebo třeba ta hvězdička a počet uložení „*n“ a třeba by ta * mohla měnit barvu podle nějakých limitů počtu uložení… ale určitě někoho ještě něco skvělýho napadne. hezký den, eva

Vali
1326 příspěvků 10.08.05 09:55
Pepíčku
  • moc prosím, jestli dojde na hvězdičkování, tak se přimlouvám i o označení receptu, který má přiložený obrázek. Hvězdičkou jsem si označila své recepty, které jsem opatřila obrázkem, abych věděla, ke kterým si ještě musím obrázek dodat, aby byla moje kuchařka náležitě vyšperkovaná.

S tou oblíbeností receptů nevím, jestli to bude dost objektivní, protože já například veškeré uložené recepty postupně tisknu a nevím kolik lidí to dělá podobně. Ale to je jen můj osobní názor, nekamenujte mě prosím za něj.

Možná by nebylo špatné v nějakém podrobnějším článku nové labužníky dobře naučit, jak mají obrázky vytvářet, případně upravovat. Myslím si, že by tím také labužník získal na kvalitě. Já osobně jsem měla štěstí, že mě to při mém příchodu na tyto krásné stránky hodní lidé naučili.

Labužník e.v.a.02
232 příspěvků 10.08.05 20:29
Vali

s piktogramem k receptům, které mají obrázky - to mi přijde jako výborný nápad. ilustrace je někdy podstatná…

a je taky fakt, že uložení v oblíbených není 100% objektivní kritérium. ale přijde mi tady jako jedno z nejobjektiv­nějších.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz