Přeji krásný den, všem!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.02 08:10
Přeji krásný den, všem!

Dneska jsem 1. den zase v práci! Živá, sice ještě ne zdravá, ale pracuje se na tom! Děkuji Vám za povzbuzení a obzvláště děkuji milé Babi, za její moc milý balíček, který v pořádku došel! Dcera už kuchařku louská, moc se jí hodí. Já tu novou petrželku za:,–(ím na jaře a už se moc těším na ořechový likér, který mám už týden naložem! (A pak do něj budu dělat ten zrádný sirup! - poreferuji!)
Milá Babi, mám koiupeny pro tebe ta semínka libečku! Až se trochu vzpamatuji, pošlu! A ignoruj ty nenávistné útoky proti tobě!Koukni se na oblohu, nastav tváře sluníčku a připomeň si, že na světě jsou mnohem a mnohem důležitější věci, než hloupé útoky! A hlavně piš dál svoje recepty a připomínky! Hlupáci svět netvoří, ale potvoří!! (Já se taky někdy přidám): LABUŽNÍCI!!! JSEM ZPÁTKY!!!

Reakce:
babi
6360 příspěvků 16.9.02 13:55
Drahá Glamo...

Pěkné přivítání!!! Ani nevíš, jak jsem ráda, že jsi zpět, a že úspěšně pracuješ na svém zdraví! Moc jsem na Tebe myslela a přála si pro Tebe jen to dobré.
Labužník jaksi nebyl úplný bez Tebe a Tvých receptů. Moc jsi mně chyběla. Mimo jiné, děkuji Ti za Tvoje vlídná slova! Raději však napíši e-mail. Opatruj se!

pepicek
1309 příspěvků 17.9.02 00:26
Ahoj Glamo

vítej zpátky

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz