Přeji krásný den, všem!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama  16.09.02 08:10
Přeji krásný den, všem!

Dneska jsem 1. den zase v práci! Živá, sice ještě ne zdravá, ale pracuje se na tom! Děkuji Vám za povzbuzení a obzvláště děkuji milé Babi, za její moc milý balíček, který v pořádku došel! Dcera už kuchařku louská, moc se jí hodí. Já tu novou petrželku za:,–(ím na jaře a už se moc těším na ořechový likér, který mám už týden naložem! (A pak do něj budu dělat ten zrádný sirup! - poreferuji!)
Milá Babi, mám koiupeny pro tebe ta semínka libečku! Až se trochu vzpamatuji, pošlu! A ignoruj ty nenávistné útoky proti tobě!Koukni se na oblohu, nastav tváře sluníčku a připomeň si, že na světě jsou mnohem a mnohem důležitější věci, než hloupé útoky! A hlavně piš dál svoje recepty a připomínky! Hlupáci svět netvoří, ale potvoří!! (Já se taky někdy přidám): LABUŽNÍCI!!! JSEM ZPÁTKY!!!

Reklama

Reklama

Reakce:

babi
6360 příspěvků 16.09.02 13:55
Drahá Glamo...

Pěkné přivítání!!! Ani nevíš, jak jsem ráda, že jsi zpět, a že úspěšně pracuješ na svém zdraví! Moc jsem na Tebe myslela a přála si pro Tebe jen to dobré.
Labužník jaksi nebyl úplný bez Tebe a Tvých receptů. Moc jsi mně chyběla. Mimo jiné, děkuji Ti za Tvoje vlídná slova! Raději však napíši e-mail. Opatruj se!

pepicek
1309 příspěvků 17.09.02 00:26
Ahoj Glamo

vítej zpátky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz