prastaré recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

habana  29.11.05 01:25
prastaré recepty

Konečně jsem našel čas na vypůjčení si receptů od naší babi, která je má po své mamince, a protože si myslím, že by byla škoda, je nepředat další generaci, semo tamo se v mé databázi nějaký ten recept objeví. Vězte, že většinu jich nemám odzkoušených (možná, že ani jeden), ale je nás tu dost, a tak třeba nějaký recept někoho zaujme a podělí se s námi o chuťové zážitky. A ještě jedna maličkost. Nemám čas ty recepty sem vkládat osobně, takže to za mne udělá penda ;o), čili se může stát, že se občas na tomto serveru objeví habana dvakrát (a prosím, nekamenujte ji, bude ty recepty jen psát)

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 29.11.05 10:42
díky

předem - tobě i pendě! ***

marmelada
1643 příspěvků 29.11.05 17:17
Recepty

No, to je skvělé. Já si myslím, že přece nemusíme mít všechny recepty odzkoušené, než je sem dáme. Proto se to dává do fóra, aby se připojili komentářem ti, kteří je vyzkoušeli. A taky by bylo různých pokladů škoda, kdyby zůstaly zapomenuty. Tak dík tobě i Pendě (že by se zase zapojila i pod svým jménem?).

danda  30.11.05 20:21
Prababička

podle těch receptů určitě vařila, babička taky, maminka jakbysmet, tak jaképak zkoušení ?

mamula
129 příspěvků 12.12.05 13:22
pendo

prosím vrať se, je tu bez Tebe smutno. Stále tu něco podstatného chybí a to jsi Ty.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz