praha - birmovani

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nudle
137 příspěvků 29.04.10 21:31
praha - birmovani

moje dite si vzalo do hlavy, ze jeho birmovani bude v praze. proboha kde objednat jidlo, aby me to nezrujnovalo a bylo dobre? a aby to nebylo nudne, dobra polovina hostu neji maso. dekuji za radu. nudle

Reklama

Reklama

Reakce:

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.10 23:13
...

nevím, jestli se to u takové příležitosti hodí, ale moc se mi líbila Hedvábná stezka

nudle
137 příspěvků 30.04.10 19:59
dekuji

velky dik, to se mi libi. tak snad to dobre dopadne.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.10 11:18
z diskuze restaurace Hedvábná stezka

Lenka Lánská30. 04. 2010, 10:32:28
Nudle…nedávno tu někdo radil Klášterní šenk......nevím sice,jestli si tam pochutnají všichni.....
ale píšeš-li o biřmování..­...snad je to hodno právě tohoto aktu......
O vytržení z nudy by se možná mohl postarat každou čtvrthodinu zvonící klášter......­......a přilehlé rybníčky s kachničkama­..........ale proč by se měli nudit..buď spolu chtěj být nebo nechtěj............
a aktuálně to vypadá na živýho velblouda....­...........
je to tam pěkný........­...........tak dnes nebo zítra :-)

asi ten příspěvek trpaslíci špatně umístili
Je fakt, že Klášterní šenk by byl stylový, ale zas ty finance…

ester
288 příspěvků 01.05.10 11:32
...

Taky jsem na to koukala......­........spíš vytřeštila oči..nenadarmo se říká dvakrát měř a jednou řež
no což

ester
288 příspěvků 01.05.10 11:35
Ivo,

ono to v tom šenku zas tak drahý není.........­....teda pokud nejsou hosté příliš při chuti

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.10 13:11
hmmm,

tak to abych šla ten šenk někdy vyzkoušet…

nudle
137 příspěvků 02.05.10 11:44
...

no moji hosti pekne rozezrany jsou, ale na menu jsem se podivala. taky to nevypada spatne. dik za rady.
 nudle

Daiquiri
15 příspěvků 10.05.10 08:34
...

Co tohle?
http://www.lehkahlava.cz/

esmeralda
4813 příspěvků 10.05.10 12:43
Asi přicházím s křížkem....

…po biřmování.
Jenom mě napadlo - proč neuspořádat piknik někde v blízkém parku?
Třeba si rezervovat koutek např. v Riegrových :,-(ech.
Vycházím z předpokladu že je to možné. U nás v Oz se to dělá běžně a poplatek je většinou symbolický.
Byla jsem takto na křtinách a bylo to moc pěkné.
Vše se promyslí a připraví dopředu a hlavně není riziko nějaké začouzené hospody.
Děti jistě přivítají přírodu kde se můžou vydovádět.

nudle
137 příspěvků 11.05.10 06:28
...

Daiquiri, dekuji ta restaurace se mi libi. jeste porad jsem nerezervovala, ale nejpozdeji tenhle tyden mne to nemine.

Esmeraldo, jako napad to neni spatne. akce je az na svatodusni nedeli. jenze me ceka v sobotu predtim presun vlakem a to asi necelych 500 km, v nedeli rano pak do prahy.
nevim jak bych to zvladala logisticky. cela ta akce stoji do ted pod nejakou zahadnou hvezdou… v nejake cerne dire nasi domacnosti zmizel krestni list. nic netusic jsem volala na faru a chtela kopii. ouha, predchozi pan farar nam ditko nezanesl do matriky. asi me melo varovat, ze mi ten dokument poslal pred lety prazdny, at si ho vyplnim sama. no nic, to uz jsme vyresili. a vcera jsem se dozvedela, ze dama nechce uz koupene saty. takze dalsi nakup.
pekny den nudle

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz