Pozvání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bali
1254 příspěvků 11.06.08 05:01
Pozvání

na veselý víkend k nám domů

Reklama

Reklama

Reakce:

sim
293 příspěvků 11.06.08 10:19
...

ahoj
mozno som sam, komu sa to nezda, ale mozno by stacilo v tomto fore dat odkaz na svoje stranky len raz.
presne rozumiem, co robis. proste lakas ludi na svoje stranky. mozno to zvysi predaj nejakej knihy a mozno su tam nejake reklamy (neviem, mam ich zablokovane).

az tak mi to nevadi, skor mi je luto, ze sem skoro nikto neposiela odkazy na zaujimave stranky, stale je tu dokola len ta jedna.

a aby som siel prikladom, toto su moje oblubene stranky o jedle:

http://www.russlandjournal.de/en/recipes.html
http://www.annamariavolpi.com/page57.html

http://cafefernando.com/

ewa
600 příspěvků 11.06.08 11:06
Sim, dovolím si nesouhlasit.

Chodím se dívat pravidelně na Labužníka a nepravidelně na různé stránky, které mě zajímají. Proto jsem ráda, když mě Bali upozorní na nějakou zajímavou novinku na svém webu.
Myslím, že to nikoho nemusí obtěžovat. Vždyť nikdo nikoho nenutí tam chodit.

sim
293 příspěvků 20.06.08 10:38
RSS

ewa - pridaj si ich do RSS citacky a mozes tam chodit vzdy, ked sa tam objavi nieco nove.
opakujem, nic proti Bali ani webu, ktory propaguje. len ze uz je toho moc.

ewa
600 příspěvků 20.06.08 10:44
RSS

Sim, asi máš pravdu, že by se to dalo zařídit, jak vysvětluješ.
Já se ale musím ke své hanbě přiznat, že nevím, co RSS je a jak udělat to, co doporučuješ.
Mohl bys mi prosím poradit? Raději jako soukromou zprávu. :-))
Děkuju a zdravím, ewa

Bali
1254 příspěvků 20.06.08 12:57
...

asi máš pravdu Sim, měla bych si dávat upozornění jen do deníčku, ale na druhou stranu, nikoho nenutím na ty stránky klikat. Reklama tam není, knížky si koupí ten, kdo je chce doma mít, a jestli je tam 300 nebo 600 lidí je mi celkem fuk, protože z kliku žádná % nemám.
Hlavně, že všem chutná

Manana
1515 příspěvků 20.06.08 14:39
Bali,

souhlasím s tebou. Člověk se musí občas připomenout, taky proto, že tu jsou noví Labužníci, kteří nás třeba neznají a tím pádem o nás třeba nevědí, a taky nepamatují ty šarvátky. A když tam nemáme reklamy, tak jsou námitky vpodstatě neodůvodněné.
B´an la echu b´al!

tea63
935 příspěvků 20.06.08 16:38
Připomenutí

je nutné! Bali má své aktivity a musí je vnášet do povědomí veřejnosti.To je naprosto v pořádku. Pokud, Sim, máš nějaké své stránky nebo svých přátel nebo oblíbené, přispěj svoji troškou do mlýna.
Jen tak, btw, pokud byste věděli o nějakém pěkném zahraničním blogu, tak sem s ním, proč ne?

Manana
1515 příspěvků 21.06.08 03:20
¡Uts a wach! Tak se připomínám!

Navštivte mou stránku www.manana.cz , je tam 421 receptů mexické a guatemalské kuchyně, fotky jídel, fotogalerie a odkaz na mojí webovou fotogalerii z Mexika, Guatemaly, Hondurasu, ze Skotska a i ze Šumavy. Je tam slovník několika indiánských jazyků, mayský kalendář, pár slov o Šumavě a hlavně!! Celý ranec nezbytností, bez kterých se v životě neobejdete!

Na mé stránce v odkazech Links nebo pod třepetající se guatemalskou vlajkou najdete další odkazy třeba na Mánkovu rybí kuchařku, Drobkovo grilování, vyčerpávající encyklopedii o paprikách a SHU a odkud si můžete papriky i semínka objednat, můžete se podívat na měnové kurzy, jaké je v Mexiku počasí nebo si třeba objednat odvoz z guatemalského letiště La Aurora do Antigua Guatemala.

¡Mexikah Tiahui!

Manana
1515 příspěvků 21.06.08 03:24
a třešničku nakonec!

Můžete si tam poslechnout písničku, kterou si od mých dvanácti let zpívám. To mi bylo v roce 1947, hahaha!

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.08 05:08
Manana,

co tě znám, doufám, že tvé znalosti a zkušenosti využiji…
Stále věřím, že se mě a manželovi splní sen a podíváme se do Guatemaly, Hondurasu a Belize. Mexiko nás už tak neláká, ale i tam se jistě najde něco, za čím stojí vážit cestu…

Manana
1515 příspěvků 21.06.08 05:57
a už mi volal Mánek,

že pod guatemalskou vlajkou žádná písnička není! Ale to jsem já přeci nepsal, já jsem napsal, že je na mé stránce, abyste taky hledali a trochu se po ní prošli!
Tak pro ty pohodlné: písnička je v Ranci informací a zajímavostí, pro ty úplně lenivé je tady !

Ivo, držím vám palce!

blanca.xy
647 příspěvků 21.06.08 15:20
Maňano,

díky za písničku, hned je mi veseleji . Tvé stránky se mi také moc líbí, jsou velmi zajímavé i poučné, aspoň se takto dozvíme něco o zemích, kam se určitě nepodívám.
Bali, tvoje stránky také ráda pročítám a vždy mě potěší upozornění, co je u tebe nového. Proto zde asi ta rubrika s odkazy na jiné stránky je, aby se využívala a může ji snad používat kdokoliv a kdykoliv, kdo o to nemá zájem, nikdo ho nenutí, aby uvedené stránky otvíral.
Takže díky za upozornění na další noviky .

pekarka
410 příspěvků 22.06.08 09:47
Maňáno..

Olé. Na tvých stránkách se mi moc líbí a písnička je skvělá, díky ..

Bali
1254 příspěvků 22.06.08 14:37
Blanca xy

můžeš opět nakouknout, dnes je tam Lenky dobrota ;-)

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.08 14:46
Pozvání ...

díky, jdu se také mrknout. A jsem ráda, že ty odkazy dáváš.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz