Pozor, sraz labužníků!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cervotoc
1 příspěvek 26.05.09 16:58
Pozor, sraz labužníků!

Jak je vidět, nejsou labužníci jako labužníci. Čeští a moravští labužníci, to jsou pane labužníci! Najděte 1450 rozdílů a sami přemýšlejte, co je dobře a co špatně, kdo je hoden názvu labužník a kdo si ušil z ostudy kabát.

Srazy labužníků:

1. zaostalé cizině
    a
  2. U nás jednou a podruhé
Reakce:

buraci
1136 příspěvků 26.05.09 17:39
:-(

A co kdybys raději srovnával srovnatelné (tj. srazy foodbloggerů u nás a v cizině, materiálu na webu najdeš dost)? Přestože labužnické srazy zřejmě nejsou moje krevní skupina, tak kritizovat bych si nedovolila, nebyla jsem tam, nic neochutnala… Jenom doufám, že na blížícím se Prague Food Festivalu nebude moc snobů jako ty, aspoň počasí nám slibují snobuvzdorné.

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.09 18:52
Srovnávání nesrovnatelného :-)

Červotoči, ruku na srdce, lidi ze serveru Labužník, kteří se scházejí pro pobavení, by určitě uměli vytvořit i ty tvoje kulinářské skvosty, ale jestlipak lidé na tvých fotografiích by uměli přivézt, naservírovat, popřípadě uvařit, či douvařit lahůdky s minimálním množství nádobí, bez technického zákulisí, pod širým nebem a ještě se přitom skvostně bavit?
Možná jsi jen špatně pochopil ten název - sraz Labužníků, příště pojeď taky a zjistíš, že ve společnosti prima lidí se dá hodovat přímo labužnicky i bez drahého porcelánu a překládacích příborů :-)

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.09 19:11
Vypadá to,

že slovíčkaření je tvoje hobby. Proto ti to zkusím osvětlit, i když si nemyslím, že to k něčemu bude:

Sraz labužníků se to jmenuje proto, že se tak jmenuje tento server. Kapišto?

No a jistě pro tebe není problém, aby jsi nějaký sraz uspořádal i ty. Klidně třeba ve fracích a s jídly na stříbrných podnosech, stylově a labužnicky. Jen si myslím, že tu srandu co my, u toho nezažiješ ani náhodou. My si tedy ostudu neudělali, my ne. To spíš ten, kterého každý den ráno vidíš v zrcadle, víš?

johnmirow
74 příspěvků 26.05.09 21:42
cervik

wow, ak si niekto z pritomnych, registrovanych ludi na serveri labuznik.com musi zalozit novy nick, len preto aby zacal rypat, tak potom si zasluzi od kazdeho len velke uznanie … a aby kazdy vedel tak si zalozi nick s nazvom skodcu a bude sa doma teraz odbavovat na tom, ako nam to vsetkym natrel, tak to uz je na zlatu medailu, meno na tabuli cti a fotku pred bojovou zastavou pluku …
ubohy cervotoc …
keby som poziadal pepicka o zistenie IP adries vsetkych nickov registrovanych na serveri a ich poparovanie, bol by tento listing asi velmi zaujimavy …
ja len, ak si dotycny mysli, ze je internet naozaj taky anonymny, tak sa velmi, ale naozaj velmi myli …
prajem ti prijemny den a nabuduce pridi medzi nas

kamilio
551 příspěvků 26.05.09 21:55
Milý červotoči!

K tvé připomínce se vyjádřím pouze slovy klasika:
Kdyby jsi býval byl mlčel, zůstal bys filozof,
ale že jsi promluvil, jsi pouhý blb.

svato
1417 příspěvků 27.05.09 09:06
nuž čo,

niekto si potrpí na jedlo, iný na riady (nádobí)…

noskovice
1322 příspěvků 27.05.09 09:06
Červotoči!

Ty musíš být velký srandista, jinak si to nevysvětlím. Anebo místo dřeva jsi zasáhl svůj mozeček? I Ty „labužníku“!

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.09 09:51
doplnila bych Svato

a hlavně někomu záleží na setkání s partou prima lidí, kteří rádi vaří a nevadí, že jejich dobroty konzumuje z papírových nebo plastových talířů.
Pochybuji, že by si v té „zaostalé cizině“ užili tolik legrace, co my ve Strachotíně.

karminek
757 příspěvků 27.05.09 15:34
červotoč

nebo jiný, na labu již existující nick, je ve svém okolí jistě nesmírně oblíben. Je pravda že podobných individuí je v téhle zemi hodně. Co je České, popř. Slovenské jim smrdí. Pokud se neservíruje na stříbře, tak je to nehygienické,nechut­né. Já se upřímně divím že se ještě do té zaslíbené ciziny neodstěhoval, jistě tam na něj čekají s otevřenou náručí.
No a my se zatím budeme scházet dál, objevovat jiná místa,připravovat si vlastní dobroty, nabízet je druhým,protože oni nabídnou nám. K tomu si dáme něco kl pití, samozřejmě dle libosti každého zvlášť. Pohodlně se u:,–(íme,budeme plkat o všem možném a rozhodně se takovým chudáčkům od plic zasmějeme abude nám rozhodně líp než jim.

Miska12
108 příspěvků 27.05.09 15:58
Karminku.

Napsal jsi to hezký ale nevím jestli to woodworm pochopí.Nevšímat a kašlat na něj.Diskuse je něco jiného než urážení ale to je pro někoho to poslední o co tu jde.Nemám pravdu ww?Guglovat umíš hezky ale uspořádat nic.Čáu.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.09 19:48
Nechme toho, prosím!

Tohle jsou jedni a titíž lidé, možná si červotoč najde dalších 1450 rozdílů a začne přemýšlet sám.

Labužníci a arabská kuchyně

Labužníci u Rachada

Labužníci v Nechorech

a byla i další setkání, která pořádala ještě Sněhurka. Jen se stačí pořádně podívat.

karminek
757 příspěvků 27.05.09 21:47
ach

nechory, tam vám bylo pěkně

Jenofefa
1315 příspěvků 28.05.09 07:23
Dotaz - červotoč

Zajímalo by mne, kolika „foodparty“ na vysoké úrovni v zahraničí jsi se zúčastnil, jaké menu jsi tam konzumoval a jak ti chutnalo, případně zda můžeš rozšířit naše obzory o některé předpisy, technologické postupy a vlastní zkušenosti z přípravy vybraných delikates.

EvaVenuti
1 příspěvek 07.07.09 10:34
Labuznici???

Par let se koukam na LABUZNIKA. Este nez sme odliti sem do Europe na chvilu sem odbehla od pocitaca a zrazu slysim otca mojeho muza fuckovat. Potom zacal na svojom rodnom jazyku Oh Dio Mio, a potom Porca Miseria!!! Letim zpatky a vidim ze kuka na foto tlusteho muza u bazena.On byl nekdy reznik a rad si dava povidat ode mne o zabijacke jak si ju pamatuvali moji rodici od nas z Ceskoslovenska. Ted sa divil protoze v USA mensi zvierata sa zabijaju.On uz ma 87 roku ale vidim ze nevidi moc dobre a asi mu este nechame skla udelat. Ja sem zatim jenom cetla si tu a varim casto podle receptu tady psanych.Casto se divimproc ste na sebe sprosti a jindy si zase rada ctu Vase mile reci.Zaregistrovala sem se az ted kdyz vidim jaku delate ceskoslovensku ostudu na svete.Hodne moc se stydim! Nasemu dadovi sem namluvila ze je to recesa ale sama si myslim ze nekteri labuznici si uz nevidi na spicku nosa.A to nic nepisu o stoluvani; my sme obyccejni lidi a chodime na BBQ k muzovym kamaradom z fabriky.Jime taky z bakelita alevzdycky sou na stoloch aspon papirove obruse a zmatek (nevim jak se rekne slusne) na stoloch taky takovy neni jak Vy mate tam. Nezlopte se na mne ale aspon vidite kam v:,–(e se to dostane a kolik lidu to vidi. Mejte hodne hodne hezkych chvil v dalsom zivote Vam preje Eva Venuti.

anickav
2904 příspěvků 07.07.09 16:09
Milá Eva Venuti,

som jedna z účastníkov zrazu Labužníkov. Čo si myslíš o tom Ty a Tvoj pán tatínek, je mi úplne ľahostajné!

Alis
2617 příspěvků 07.07.09 16:12
Milá Evo Venuti,

strašně se stydím, za lidi původem z Čech, stydím se, že mi děláš za oceánem ostudu, my taky grilujeme, setkáváme se, ale my nefuckujeme. Aspoň vidíš, kam se až tvoje nevhodné výrazy a nevychovanost dostane.
 Alis

gmp
1603 příspěvků 07.07.09 16:52
Milá Evičko,

nejlepší máš přijet a vidět na vlastní oči, žádná fotografie nevystihne pohodu a náladu, která tam vládne. Velmi nás mrzí, že jsme neměli stoly pokryté damaškem a střibrné nádobí se nelesklo ve svitu voskovic.
Ještě stále u nás nepřevládla hamburgerová móda a tloustneme jen z toho co si sami uvaříme. Také kávu pijeme z porcelánu a ne z bakelitu jak se nám snaží naučit náš nynější Velký bratr, ještě dále na východ než byl ten před ním.
Pokud chceš vidět domácí zabíjačku v Čechách mohu ti nabídnout jak zabijačku provádí malý, tlustý muž zde http://muj.labuznik.com/…_denicku.php?…
Jsem si zde vědom svého amatérismu, při zpracování těch zvířat, ale dělám to rád a ještě si u toho užiju spoustu legrace. Až mi bude kolem 90 let (jsme dlouhověká rodina, maminka mé maminky zemřela v 99 a má maminka v 96) budu mít na co vzpomínat.
Ale to jsem asi utekl trochu jinam než jsem chtěl.
Přijeď mezi nás a uvidíš, že to co se zdá není až zas tak hrozné. Při bližším ohlédnutí fotografií zjistíš, že jsme měli k disposici i toalety i vodu (teplou i studenou) na mytí a již v ranném mládí jsme byli (přes náš odpor k tehdejšímu režimu) donuceni se naučit zá:,–(ám osobní hygieny, tak, že víme na co je mýdlo a dokážeme ho používat. Nemusíš se nás bát. V podstatě jsme hodní a slušní lidé.
Tak se na Tebe těšíme - dědečka vem s sebou.
Tvůj malý tlustý muž u bazénu, o kterého se zajímá řezník z USA, neboť tam se se menší zvířata zabijejí.
 Miloš

Sylvie
2302 příspěvků 07.07.09 17:11
A já to pochopila naopak :-)

Ještě jsem chtěla červíkovi poděkovat za uznání. Božínku, já jsem naivka…:-)

pekarka
410 příspěvků 07.07.09 20:14
Tak hele červotoči..

Byl jsi tam - nebyl. A víš co ani tam nejezdi. Je tam parta dobrej lidí, kteří mají rádi dobré jídlo, uvolní se, pobaví se a o to tady jde. A můžu Ti říct, že dávám přednost guláši, než těm malým misečkám.

karminek
757 příspěvků 07.07.09 21:29
jen

by mne zajímalo,kdo je za tím nickem schovanej.

svato
1417 příspěvků 08.07.09 13:21
milá Eva,

podľa mena súdim, že Tvoj svokor má talianske korene. Mal by si pripomenúť, že napríklad na Sicílii termín „muž s bruchom“ označoval významnú, zámožnú a vplyvnú osobnosť
a takí páni by jeho reči o zabíjačke asi neuvítali .

Nero
297 příspěvků 08.07.09 16:27
Bravo gmp

Já jsem přece jen hloupý pes a tak se do takových vznešených diskusí nepletu, ale tentokrát neodolám, abych Milošovi (gmp) nezatleskal. Miloši, pozdravuj Matyse a že do smrti dobrý!!!

Miska12
108 příspěvků 08.07.09 18:12
Milá EvaVenuti.

Zaujal mne Tvůj příspěvek.Každý se bavime o nečem jinem.Zatím co Ty se bavíš o fuck a porca miseria tak my takové výrazy nepoužívame.Sluš­nost nám to nedovolí.Bohužel se nám tu pletou nějací finanční emigranti,kteří jsou papežštější než papež a poučují nás o morálce.PS.Kup už dadovi nové sklíčka.Děkují­.Jeden s těch porcu.

Alis
2617 příspěvků 08.07.09 18:38
Milá Misko12, milý laubžníci...

navrhuji, abychom se na dadovi brýle složili, ona rodina Venuti by mohla tak dlouho přemýšlet, jestli se koupit tatínkovi brýle vyplatí, že by se jich taky nemusel dočkat
Každý halt cítíme vychování jinde a jinak.

Mimochodem - prošla jsem teď poctivě všechny fotky z horních odkazů, asi potřebuji také nová skla, žádné fotky u bazénu jsem nenašla

noskovice
1322 příspěvků 08.07.09 18:58
Všem červotočům a Evinkám!

Na srazu nás bylo hodně. Kdo přijel o holích, kdo na vozejčku, kdo bez kolena a kdo „nad váhu“. Jiní měli brýle a přesto byli slepí, jako patrona. Zřejmě kvůli těmto prkotinám jsme zapoměli na to nejdůležitější: UBRUS!!

Zřejmě se vymykáme vaší normě, ale pokud bude pro nás důležitější vnitřek a ne zevnějšek, budeme jezdit dál na srazy, byť je to pro nás (pro mne a manžela) tisicekilometrová záležitost.

Miska12
108 příspěvků 08.07.09 19:52
Pro EvaVeluti!

Prosím .Pošli nám číslo ůčtu ať můžeme se poskládat na sklíčka pro dadu.Moc Ti děkujeme.

Miska12
108 příspěvků 08.07.09 19:55
Takže.

Po jedné kč?Beru všema pěti.

noskovice
1322 příspěvků 08.07.09 20:03
Misko 12,

Eva Venuti! Veluti je jiná, ta nám ještě nenapsala.

sivakova
489 příspěvků 08.07.09 21:21
Vivat Miloši,

bravo, bravissimo, lépe jsi to ani napsat nemohl. Je to od setkání více než měsíc, ale musím stále vzpomínat na pěkné chvíle, které jsem tam s vámi prožila. Nechyběly mně stříbrné příbory, porcelánové mísy a talíře či stoly vyšňořené damaškem. V tom našem setkání jde o sounáležitost pár lidiček, o spolubytí, byť i jen na pár chvil, do vlahé noci zanotovanou písničku, legraci a společný blahodárně uvolňující smích.Pravdou je ,že celé konání provází
dobré jídlo a pití, ale je to o tom, že každý něco přiveze, rád srdečně pohostí ty ostatní. Milošku, Tobě přeji mnoho pěkných českých zabijaček a stále něco dobrého ke koňa kování či na svlažení hrdélka. Zdraví Libuše.

esmeralda
4813 příspěvků 09.07.09 03:40
Libuš,

ani tys to nemohla napsat lépe.

Červotoč si zřejmě potřeboval vyléčit nějaké komplexy. Naštěstí snad červotočí někde jinde.

Nevím jak to chodí v jiných koncích světa, ale ani v Oz si nevozíme do přírody stříbrné příbory. Dokonce se poníženě přiznávám že je nepoužívám ani doma a to z prostého důvodu: nevlastním.

Labužníci, mějte se všichni pěkně, scházejte se nadále a klidně jezte lahodnou krmi třeba přímo z rendlíku. To je přeci v přírodě povoleno.

A kdybych se tady už nikdy neukázala, je to tím že sním svůj věčný sen zmrzlá někde v buši.
Nechala jsem se (já vůl) totiž zlákat na Vánoce v červenci (Christmas in July) protože je to zde nejstudenější měsíc.
Pozval mne můj synek a já si bláhově myslela že hovoří o nějaké restauraci.
Pak z něj vylezlo že je to výlet s jeho 4WD klubem do přírody.

anickav
2904 příspěvků 09.07.09 07:55
Tak ja neviem,

aké asociácie nastali u „dad“ v Amerike pri pohľade na „tlustého muže u bazénu“, že začal „fuckovat“ a rozprávať o zabíjačke…Určite potrebuje nové sklá.
Evinka, my už máme bakelitovú éru za sebou.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz