Pozdrav od Pampelisky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 20.07.04 21:41
Pozdrav od Pampelisky

Krasny pozdrav z Kanady vsem labuznikum posila Pampeliska. Ted jsem se na vas chtela napojit na chvilicku na chat a nejde mi to. Na hlavni strance nemam to okynko, kde byvalo spustit chat. Pokud vam vsem ostatnim chat funguje, tak mi poradte nekdo prosim, jak se mam na vas pripojit. Vcera mi to slo normalne a dnes to nejde. Nebo je chat zruseny? Odpovezte mi prosim nekdo, abych se zbytecne netrapila s pripojenim na chat. Dekuji vam.
Jeste jednou vsem moc pozdravu z Kanady posila Pampeliska.

Reklama

Reklama

Reakce:

1irena
593 příspěvků 20.07.04 21:47
AHoj Pam,

dekuji z pozdrav a zkus si kliknout

" zde":http://www.labuznik.com/chat/

nevim co to udela, ale za poks to stoji.
Ahoj

Sněhurka
446 příspěvků 20.07.04 22:18
Ahoooj Pampeliško!

Díky za pohled! Chat teď funguje, ten odkaz od Ireny také. Tak to ještě jednou zkus

esmeralda
4813 příspěvků 21.07.04 01:40
Ahoj Pampeliško,

Díky za pozdrav. Přeji hezký zbytek výletu.

Pampeliska191
1075 příspěvků 23.07.04 17:47
Devcata, dekuji

vam za pozdrav, ktery opetuji. Snad se mi podari nekdy sednout na delsi cas a napsat vam vice. Co se tyka vareni tady, tak to se vyradim, denne vyvaruji pro 5 lidi, a snazim se aby zustalo neco i na zmrazeni. Takze polivku varim ve 14 l hrnci. Za tyden uz se budeme pripravovat k odletu zpet. Klidne bych tu vydrzela jeste nekolik dnu.
Tak jeste jednou zdravim vas vsech. Casto vzpominam a tesim se na vas. Ahoooooooooooooooj

trikolka
383 příspěvků 24.07.04 08:06
pozdrav z Finska pampelisce do kanady

Ahoj Pampelisko, jen si to tam pekne uzij a hlavne pec, abys pak nemela splin, ze doma nesmis pect kolace a tam jsi mohla.

Niki

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz