Potrefená husa v Praze na Starém Městě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ifanka
94 příspěvků 16.09.09 11:32
Potrefená husa v Praze na Starém Městě

Velké zklamání nás tam čekalo včera v poledne 15.9., kdy jsme si objednali 11 míst po promoci dcery. Všemi vychvalovaná restaurace se ale moc nepředvedla. Stoly nebyly vůbec přichystány pro slavnostní událost, ale bohužel, ani jídlo nebylo nic moc. Vepřová pečená žebírka byla suchá a dost připálená, jakoby 2× dělaná, v hovězím vývaru byly kousky hovězího, které bylo trochu cítit (nechtěla jsem otci kazit chuť a tak jsem raději mlčela), kuřecí kousky v parmazánové krustě byly dobré, ale salát byl úplně bez chuti a „bramborový salát“ byly jen studené včerejší brambory. Nejdražší jídlo candát, bylo opět bez chuti, museli jsme doobjednávat omáčku, fakt ostuda, takhle zacházet s dobrou a drahou rybou! Moje panenské vepř.medajlonky měly být se švestkovou omáčkou, která byla bohužel"spíchnuta" narychlo a byla také téměř bez chuti. Snad jen pivo a svíčková omáčka neměla chybu. Tak nevím, možná že večer tam mají lepšího kuchaře, ale tohle bych teda zvládla 10× líp! Pokud nechcete vyhodit peníze, zajděte raději jinam.

Reklama

Reklama

Reakce:

Ifanka
94 příspěvků 17.09.09 08:58
Dodatek...

…abych byla fér, tak přidávám hodnocení obsluhy…ta byla opravdu skvělá, rychlá, usměvavá, nevtíravá… ale co naplat, náš celkový dojem to díky mizernému jídlu nenapravilo!

Drgac
10 příspěvků 17.09.09 17:36
...

To je zvlastni. S Potrefenou husou na Staromestske mam jen ty nejlepsi zkusenosti. Naposledy minulou stredu - zebirka byla vynikajici!(mel jsem je tam jiz nekolikrat a vzdy sqele). Ale asi se nekdy nepovede,nicmene s ohledem na cenu jidla a piti, ktera neni zrovna mala, by se to stavat nemelo.
S obsluhou souhlasim - byl jsem snad ve trech „husach“ a vzdy jsem byl nadmiru s personalem spokojen.

Ifanka
94 příspěvků 21.09.09 09:58
Zdravím!

Hospoda o které jsem psala není na Staromáku, ale hned vedle Intercontinentalu v Pařížské!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz