Posledni muj prispevek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pampeliska191
1075 příspěvků 4.4.02 11:53
Posledni muj prispevek

Kdyz jsem pred casem nasla na internetu tento server tak se mne velmi zalibil a hned jsem se zaregistrovala. Jelikoz vareni je moje velika zaliba, byla jsem velmi rada, ze se muzu s ostatnimi podelit o ruzne vyzkousene a nevyzkousene recepty, jejichz sbirani je take moje zaliba a zkusit nektere nove recepty. Avsak nevhodne pripominky k nekterym z mych receptu mne primely k rozhodnuti, ze uz nebudu prispivat dalsimi recepty do tohoto serveru.
Vsem ucastnikum tohoto serveru preji hodne zdaru ve vymysleni a zkouseni novych receptu.

Reakce:
pepicek
1309 příspěvků 4.4.02 16:12
Je to o nervy, co?

… ale trestáš nepravého, ten moula co urazil tvůj recept tomu je to jedno, ten už možná ani nikdy nepřijde, ale co ty lidičky, kteří už si vypěstovali na tvoje recepty návyk?

No nic, já se budu těšit, že zase třeba některý večer objevím tvůj další recept, který budu moci opatřit nabodeníčky. A i kdyby ne, tak ti alespoň děkuji za těch 111 receptů, které jsi nám v poměrně krátkém čase napsala

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.02 23:07

Pampeliško, neblázni! Přece se nenecháš otrávit! Pokud ti někdo oponuje, neznamená to, že tvoje práce je nanic! Naopak. Ať si třeba jeden (nebo více) řeknou, že se to jíst nedá, mnoha jiným to bude chutnat. A pro ty to děláš. Máme tisíce chutí a všechno nechutná všem stejně. Ty pošleš recept a my můžeme zkoušet, ochutnávat, ptát se, protestovat a třeba i nesouhlasit. Ale tak by tomu snad nad recepty být mělo, ne? Tak přece kvůli tomu nepřestaneš?! Sama mám mnoho tvých receptů schovaných mezi oblíbenými a byla by škoda přijít o další. Jestli někomu tvůj recept nechutná, ať ho nevaří a nejí!! Je to jeho právo. Ale najde se spousta těch, kteří ho ocení! A tak posílej, odpovídej,vysvětluj či obhajuj dál, každý recept si svého adresáta najde. A ty nevhodné připomínky? Snad je nevhodná forma, jakou byly podány. Ale připomínky by být měly. Nad recepty se přece diskutovat musí! Tak se už netrap a fofrem něco nového pošli! Těším se!

Kopretinka
565 příspěvků 9.4.02 15:05
Toho blba neřeš...

Ale Pampeliško to nám přece nemůžeš udělat!!!! Co si tu počneme bez takových jako jsi ty? Jeden ubožák neví co dělat, tak píše blbé komentáře a snaží se nás naštvat.. ale když uvidí, že ho máme v paži tak už nepřijde A o to přece jde ne? Nikam nechoď a zůstaň s náma, dyť je tady tak hezky Že jo lidi!!!!

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz