Poslani receptu na email

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník Kuchařka02
4 příspěvky 17.2.05 04:06
Poslani receptu na email

Po nějaké době jsem si chtěla poslat nějaké recepty do emailové schránky ale nic nedostanu i když proběhne zpráva že recept byl odeslán. Může my někdo poradit co dělám špatně? Dík

Reakce:
Labužník Kuchařka02
4 příspěvky 17.2.05 04:10
Email

My máme operační systém Windows XP, kontrolovali jsme nastavení emailů na serveru a máme vypnuty všechny kontroly ecety jsme zkoušely posílat na 2. různé emaily a nic.

pepicek
1309 příspěvků 17.2.05 11:04
problem

ještě mi řekni, jaký používáte internetový prohlížeč, zda Internet Explorer nebo Firefox nebo něco jiného.

U Windows XP pravidelně aktualizovaném (Service Pack 2) může být problémem surová bezpečnost nastavená jako výchozí v Microsoft Firewallu, ovšem to by tě asi nenechalo ani nic napsat sem do fóra.

OTÁZKA PRO VŠECHNY PŘÍTOMNÉ:
Má někdo podobný problém s posíláním receptů na email? že bychom dali dohromady ještě nějaké symptomy, které by pomohly k vyřešení problému …

Labužník Kuchařka02
4 příspěvky 17.2.05 11:43
Email

Používáme Win XP Servis pack 2, prohlížeč Internet explorer verze 6.0.29.

trikolka
383 příspěvků 18.2.05 08:56
me doslo na yahoo, nedoslo na office

ahoj Pepicku, odpovidam na tve zvolani, recept dosel v poradku na yahoo adresu, ale do officu nedosel, pouzivam W2000, verze 5.0, service pack 4. zdravim Niki

pepicek
1309 příspěvků 18.2.05 09:21
diky trikolko

tak myslím, že vím, kde je jádro pudla … recept je zjevně odfiltrován na cestě u Vašeho poskytovatele připojení jako spam. V dnešní době, kdy počítače samočinně rozesílají nevyžádané emaily a rovněž servery jsou napadány a zneužívány se stane, že celý server přijde na spam black list, protože ho někdo hacknul. Z takového listu se pak dostat je téměř nemožné. I našemu serveru se to stalo zhruba před půl rokem, kdy nějaký šikula naboural náš sendmail a posílal milióny emailů na všechny strany. Přestože to trvalo jen jeden den, než se podařilo problém vyřešit a díru zacelit, na černou listinu jsme se dostali. Bohužel nevím na jakou a navíc správci těchto listů jsou neúprosní a nepřipouštějí vůbec žádnou diskuzi.

Tedy výsledek je, že se uživatelé na některých sítích musí smířit s omezenou funkčností Labužníka, to jest, že jim nebudou chodit recepty emailem, zapomenutá hesla ani žádné jiné funkce s tím spojené pokud si nezřídí separátní adresu na některém z bezplatných emailových serverů, například na centrum.cz to funguje, email je tam komfortní a rychlý a navíc ke všemu se dá vybírat i přes POP3, takže si jej můžete stahovat přímo, například do Outlooku.

trikolka
383 příspěvků 18.2.05 11:50
pepicek

jasnacna, me to nevadi, budu si posilat recepty na svou yahoo adresu. mohl bys to ale napsat nekam verejneji, ze jsou ty funkce omezene, protoze na tohle tema tu uz byla nejedna diskuze :)

Florentyna
439 příspěvků 18.2.05 15:39
Reakce na recepty

Pepíčku, jak vlastně funguje volba „Zasílat reakce - ano/ne“, která je součástí vkládání receptů? Jestli jde o zasílání komentářů na email, tak to asi taky nějak nefunguje. Emaily mi běžně chodí přes volny.cz, ale z Labužníka se ke mně ještě nedokázalo nic prokousat.

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz