Poradte prosím, kde se dobře vaří v Kladně???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tresinka
156 příspěvků 10.05.04 00:09
Poradte prosím, kde se dobře vaří v Kladně???

Kdo mi prosím poradí , kde se v Kladně dobře napapat ??

Reklama

Reklama

Reakce:

glama  10.05.04 15:34
Kladno

Milá Třešinko, ač vlastně Kladeňačka, moc tam hospody neznám.
Mí známí si pochvalovali Fontánu - na londě, proti Harlekýnu. Chodí tam na těstoviny s kuřetem a špenátem. Pak je prý dobrá ta mexická restaurace. Jinak vlastně nevím.Ale kdybyste chtěli vyjet alespoň malý kousek za Kladno, zkuste kousek za Nové Strašecí, do Krušovic.
Vynikající restaurace a vinárna Pod lípou!!! Vlevo hned po sjezdu z kopce. VYNIKAJÍCÍ KUCHYNĚ!!!

Sněhurka
446 příspěvků 10.05.04 16:24
ahoj Třešinko!

Dobře a za přiměřené ceny se vaří v restauraci, která je naproti Okresnímu soudu (kousek od Delvity). Bohužel si nepamatuji jméno, ale jde se průjezdem, ve kterém už jsou fotky a jídelní a nápojové lísty ve vitrínkách, do útulného dvora. Ze dvora je vchod do restaurace.
Ve středu tam jedu, jestli chceš, zjistím Ti jméno a třeba i telefonický kontakt.
Můžeš mi napsat: snehurka.labuz­nikova@centrum­.cz

glama  11.05.04 06:54
Předběhnu Sněhurku...

a doplním ji - je to restaurace GOMÉ.
Já tam nebyla, tak nevím :-))

marsa
2 příspěvky 17.03.05 09:45
Kam v Kladně

Výborně v Kladně vaří v restauraci Asia na nám. E. Beneše (mají také hezký výběr vína), v pizzerii Fontána (kdo rád zdolává hory těstovin), mexická restaurace v centru je taky výborná ale je maličká a někdy má teplé pivo, ve střední cenové skupině je restaurace Staroměstská kde je výborné jídlo, pivo a hezký číšník - je kousek z hlavní třídy T.G.M., restaurace Na garážích (proti ČSAD) má dobrou kuchyni přestěhovanou z Kokosu - specialita - pečené koleno a Čertovo kolo (bramborák s pikant. masovou směsí), restaurace Gome má super zmrzlinu s horkými malinami, jídla i obsluha na solidní úrovni.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz