poraďte mi prosím,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andyw
91 příspěvků 25.11.06 07:50
poraďte mi prosím,

nemohu si vzpomenout jak se to jmenovalo. Vyrábí se v tom šlehačka a dávají se tam do toho šlehačkové bombičky. Jde mi o to jak se tomu říká flaška na šlehačku to né, jak se to nazývá. Vím, že se to stále prodává a že je to dost drahé kolem 500Kč.
Možná, že se najde někdo, kdo toto máte doma a nepotřebujete to a rádi by jste to darovali, třeba za něco jiného?
Děkuji a zdravím.

Reakce:
andyw
91 příspěvků 25.11.06 09:12
Láhev na šlehačku,

tak dva druhy jsem našla na internetu, ale cena je 1 400Kč, což je drahé. Musí být i český výrobci.

lydia
1227 příspěvků 25.11.06 13:47
andy,

měla jsem láhev z Česka, už hodně starou a potřebovala jsem nějaký náhradní díl. Letos v létě jsem se ptala v Brně, a bylo mi řečeno, že se ani láhev ani náhradní díly nevyrábí, protože ta firma už neexistuje. Tak jsem láhve vyhodila. Měla jsem 2. Koupila jsem si u nás od firmy ISI za 27 euro.
Láhve jsou různé, s dekorem a bez dekoru, pro profesionály i pro domácnost. Podle toho jsou i různé ceny, ale pro domácnost stačí půllitrová. Kapsle stojí nějak kolem 4.5 euro, nedají se ale znovu naplnit.

marmelada
1643 příspěvků 25.11.06 16:58
bazar
marmelada
1643 příspěvků 25.11.06 16:59
je tam toho víc

andy, dej si na googlu vyhledat šlahačková lahev a zobrazí se ti nějaké inzeráty.

esmeralda
4813 příspěvků 25.11.06 22:52
Andy,

také jsem tuto láhev léta používala. Pak přišly na trh vyhazovací. Žádné shánění bombiček. A dokonce si myslím že to přijde i laciněji.
Při nedávné návštěvě ČR jsem si v Tesco všimla že tam máte něco podobného. Nebo si to pletu?

sim
293 příspěvků 26.11.06 23:41
2esme

v ramci toho, co su tu ludia ochotni kupit a zjest, je velky problem kupit ozajstnu slahacku zo smotany z kravy. vo velkych obchodoch ano, ale musis prevratit v ruke kopu flasi, vyradit tie rastlinne, potom tie kravske s vanilkovou a kakaovou prichutou a potom Ti mozno mozno nieco zostane.
takze chapem toho, kto si to chce zabezpecit sam.

HelcaK
960 příspěvků 27.11.06 19:07
Mam doma

jednu šlehačkovou lahev, ovšem stáří 25 let a více, výrobce Merkuria Praha Czechoslovakia, název automa special. Jestli je funkční, nevím, použila se naposled zřejmě před revolucí. Taky nevim, jestli se ty bombičky ještě prodávají. Kdyby byl zájem… Stejně by brzy letěla do kontejneru, jako další postupně již léta vyklízené předměty po prarodičích. Fotka mi sem nějak nejde…

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.06 02:34
andyw

taky jednu doma mám, skoro nepoužitá, i s 10 ks bombiček. Jestli máš zájem, nebo někdo jiný, můžeme se domluvit.

magdasvarc
1 příspěvek 06.04.10 20:34
náhradní díly na lahev na šlehačku

Dobrý den,sháním náhradní díl na tu STAROU lahev na šlehačku,přesněji tu plastovou hubičku,přes kterou se vytlačuje šlehačka. Díly na nové lahve na tu starou nepasují. nevíte kam bych se mohla obrátit?díky

bombastic.1
13 příspěvků 21.11.10 12:31

Dobrý den.Šlehačkové lahve není problém sehnat,ale když ji budete kupovat tak si zajistěte přísun bombiček.Firma MB Sving prodej Gastro prodává 2 velikosti šlehačkovýách lahví.Na 250ml a na 500ml.Prodává k tomu i bombičky které se dováží z Rakouska tak že se nemění.Z toho je velmi kvalitní šlehačka,dopo­ručuji.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz