Pořádek na Labu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wolfg
583 příspěvků 08.02.10 10:55
Pořádek na Labu

Zachvácen bordeliózou, nechca, jsem tu zavedl rumrajch, který někteří nesměle(chyba), jiní ostře (správně), kritizují. Jak poplakává Pepíček, nesprávně napsaný recept se zatratí v pisoáru dějin. A to je škoda. Nemyslím veleňamky moje, ale nápady a zkušenosti všech. Máme v rukách asi jednu z největších kuchařek světa, kdybychom ji vytiskli, nehne s ní ani Maximturbulenc s pomocí buldozéru. A v tak obsáhlé publikaci je pořádek nutný. Sypaje si popelník se zbytky PallMall na hlavu, začal jsem své kriminální chyby opravovat. Žádná sranda, tyhle korekce, slova, jichž jsem přitom používal, nejsou naší mluvě srozumitelna, bylť jsem v cizí armádě a nějak se mi zažrala do slovníku, proto je mohu klidně pronášet i v klášteře. Potlesk nečekám, a pokud se objeví poznámky: je to dost, vole… jen němě přikývnu.
Až, mně podobní ignoranti, nebudete mít do čeho píchnout, opravte své recepty, abychom z nich měli užitek všichni. Jinak se jděte bodnout. :-)

Reklama

Reklama

Reakce:

Manana
1515 příspěvků 08.02.10 13:35
Wolfi Wolfi,

todle ale asi nepatří do Hledání receptů.

Medjo
145 příspěvků 15.02.10 13:12
Díky,

protože už mě ten chaos zmáhá. A i když máš vynikající recepty (a ostatní Labužníci taky), prostě si vždycky nevzpomenu na všechny možné výrazy, jak zrovna česky, slovensky, polsky atd. vyjádřit „vepřové“:) A tím pádem nenacházím:(

pepicek
1309 příspěvků 28.02.10 22:10
pořádek nejen u receptů

diskuzní fórum skrývá deset let kulinárního vědění a mouder, těm je taky potřeba dát nějaký řád.

Prostě si pořídíme takovou svoji lokální kulinářskou wikipedii, která pohltí stávající zastaralou sekci ingredience a k ní se přidají témata z fóra a odkazy na recepty a články a v podstatě se to všechno ztmelí dohromady. No a tuhle encyklopedii budete spravovat Vy všichni, stějně jako je tomu právě u wikipedie

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz