Pomozte prosím,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Zuzik
286 příspěvků 12.05.04 11:11
Pomozte prosím,

konečně jsem napsala příspěvek o té své dietě, mám to ve WORDu i s obrázkama, ale jak to sem umístit?
Díky - pošlete mi zprávičku na můj e-mail, neznajova.ls161@le­sycr.cz
 Díky

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 12.05.04 11:46
Pendo,

poraď Zuzikovi, ty víš jak na to. Ty jsi šikula.

Bradicka
163 příspěvků 12.05.04 18:10
A co to poslat Pepíčkovi?

Ten by to tam pak určitě umístil, ne? Má tuším mail pepicek@labuz­nik.com. Opravte mě, jestli je to špatně, prosím.

penda
4752 příspěvků 12.05.04 18:43
esmeraldo,

děkuji…první pohlazení po duši během posledních několik dnů, kdy jsem kamenována téměř všemi labužníky, to víš, že poradím…ale bradička to řekla za mne…e-maile-mail 2 …

Pampeliska191
1075 příspěvků 12.05.04 21:24
zuziku

Moooooc te zdravim. Uz jsi za nama dlouho neprisla. Vis vubec, ze na Labuzniku mame i chat? Tak se nekdy ukaz. Dekuji za velmi bezvadny a poucny Tvuj clanek z praxe Tveho hubnuti. Je super. Presne tento zpusob hubnuti schvaluji a vrele doporucuji. Dr.Ivu Malkovu zboznuji a podle mne je nejspolehlivejsi poradkyni na hubnuti. Zuzik, tak jak jsi to poslala nam, tak to posli pepickovi a on ten clanek urcite uverejni. Jeste jednou dekuji a tesim se az se nam zase ozves.

penda
4752 příspěvků 12.05.04 21:37
zuzíku........

na chat klidně jdi, ale jakmile nebudeš držet krok s ostatními a budeš něčím jiná…nebo si dovolíš mít vlastní názor, očekávej veřejné ukamenování…měla jsem všechny labužníky za přátele, kamarády…opak je pravdou…ale Ti, co mi zůstali, jsou opravdu k nezaplacení­.......:-)))

Labužník Zuzik
286 příspěvků 13.05.04 05:44
bohužel

jak už jsem někde psala, můžu na internet jen zatím jen v práci, doma ho stále nemáme. A v práci stačím jen prolítnout nové recepty a něco z diskuse. Bohužel, pracovní přestávky nejsou tak dlouhé, abych všechno stihla a dovolit si dlouhé prodlévání na internetu si nemůžu. Takže zatím na chatu pozdravujte a pokud to někdy půjde, to si piště, že se připojím. Zdravím a hned ten článek posílám pepíčkovi. Včera jsem jeho e-mailovou adresu nemohla najít, proto jsem zvolita formu dotazu. Pá a čau všem Labužníkům.

Sněhurka
446 příspěvků 13.05.04 08:31
Zuziku

To víš, že bychom Tě rádi na chatu přivítali. Alespoň vyřídím Tvoje pozdravení.
Jak jsi dopadla s tou šalotkou?
Moc Tě zdravím

Labužník Zuzik
286 příspěvků 13.05.04 09:36
obvolala

jsem několik zahradnictví, co jsem našla na internetu a nakonec ji dovezl manžel z Týniště nad Orlicí. Už je 10 cm vysoká a pěkně roste.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz