Pomalý hrniec - Slow - cooker

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Machnacanka
194 příspěvků 11.07.06 23:02
Pomalý hrniec - Slow - cooker

Prosím, môžete mi niekto poradiť, kde dostanem, alebo si môžem objednať tento zázrak na Slovensku? Ja už som bola aj v Brne v predajni Bionare je to pobočka firmy z Liberca, kde to ponúkajú v internetovom obchode, ale tí na Slovensko neposielajú. No ani v Brne som nepochodila. A tu na Slovensku sa neviem k tomu dopracovať.

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník housenka02
609 příspěvků 12.07.06 09:00
...

… mne napadá jen jedna možnost : domluvit se s někým z Čech aby ti ho koupil a pak následně poslal na Slovensko, myslím si, že by to šlo i na dobírku, ale to bych se musela zeptat na poště, pokud vydržíš tak tam koncem týdne půjdu a zeptám se ti , případně i na ceny poštovného z Čech na Slovensko, zatím ahoj.

Tasma
415 příspěvků 12.07.06 12:02
Machnacanko,

Možná se ti bude hodit
tento slovenský internetový obchod

Machnacanka
194 příspěvků 12.07.06 22:12
Housenka, Tasma

Mockrát Vám dievčatá ďakujem. Ja už som si nevedela poradiť. Zháňam sa po ňom od Velkej noci a vyskúšala som všetko mne dostupné. Ale na dotazy mailom som sa odpovede nedočkala tu na Slovensku od nikoho a z Čech to na Slovensko neposielajú. Ale ešte pozriem na ten Slovenský internetový obchod, ale neviem, či som tam už nebola, teda na ich stránkach. Ešte raz díky.

Machnacanka
194 příspěvků 12.07.06 22:19
Tasma vrelé díky

Našla som to na tej adrese čo si mi poslala slov. internetový obchod. Hurá už si to aj idem objednávať. Housenka, Tebe díky mockrát za ochotu. To viete dievčatá dôchodkyne sa už v tomto nevedia tak šikovne pohybovať. Ja som začala na internete vlani, keď som odišla do dôchodku.

Tasma
415 příspěvků 12.07.06 22:23
Machnacanka,

pokud si hrnec objednáš, tak ať se ti v něm dobře vaří. Já jsem spokojená, ale chvilku mi trvalo než jsem si zvykla, že se o jídlo v něm nemusím starat a pořád jsem nakukovala dovnitř…:))
Díky Spaiserovi tu máme i spousty receptů , tak myslím, že inspirace je dostatek.

Machnacanka
194 příspěvků 13.07.06 18:47
Tasma vrelé díky

Už mám ten hrniec objednaný aj zaplatený do 8. dní by som ho mala mať doma. Síce som ostala švorcová, ale rovno som si objednala aj pekárničku. Musím si nájsť nejaké diskusie na toto téma. Ja pečiem chlieb totiž doma a v týchto horúčavách mať zapnutú trúbu hodinu je pod psa. Dúfam, že som neprehlúpila. Bol to taký momentálny impulz. No ale čo už je objednaná. Veľmi pekne ti ešte raz ďakujem a zdravím Zuzana

Tasma
415 příspěvků 13.07.06 20:18
Machnacanko,

tady máš pro začátek něco málo na pročtení o pekárnách a receptech:

tady si klikni
tady si klikni
tady si klikni
tady si klikni
tady si klikni

Hodně úspěchů a málo nepodarků přeje Tasma

Machnacanka
194 příspěvků 14.07.06 22:08
Tasma

Díky, ušetrila si mi kopu času.

Machnacanka
194 příspěvků 20.07.06 18:52
Labužníčky,

Tak dnes som obdržala pekárničku a pomalý hrniec. Bohužiaľ poštár prišiel, keď už som varila, inak by som začala variť v pomalém hrnci, ale chleba som zarobila a som zvedavá čo z toho bude. Diskusie na Labe som prečítala všetky, receptov je tu tiež dosť, tak dúfam, že nič nesprzním. Máte nejakém typy, na čo mám dať pozor? Ďakujem Vám za pomoc, lebo už som bola nešťastná, že som sa k pomalému hrncu nevedela dopracovať. Zdravím Zuzana

Labužník housenka02
609 příspěvků 21.07.06 04:55
...

U PH si dej pozor na koření a sůl, všeho používej velmi oparně.
U pekárničky si mouchy vychytáš sama asi jako všechny co hrnec vlastníme.

Labužník housenka02
609 příspěvků 21.07.06 04:57
...

… měla jsem na mysli pekárnu… ještě po ránu spím…

Machnacanka
194 příspěvků 21.07.06 19:21
Pekárnička a PH

Už som v nej piekla včera chleba a dnes z môjho odskúšaného vianočkového cesta sladký chlebík. Je to super. Rozhodne lepšie ako pečenie v trúbe. Nevysuší sa to toľko,a kôrka je chrumkavá. Len neviem či ten vrch chleba máte aj vy taký svetlý oproti spodku a stranám, ktoré majú peknú svetlohnedú farbu. Ale chuťove super. Nelutujem, že som si to na staré kolená obstarala. V PH budem robiť zajtra vtáčky, tak dúfam, že budem tiež spokojná. Teraz ešte skúsim ten jogurt od Spisera. Dík za radu Zuazna

iva  22.07.06 07:24
Machnacanka,

v pekárničce bohužel vrchní kůrka je vždy světlá. Možná je tmavší u Panasonic, který nemá ve víku okénko, někde jsem to četla. Nám to nevadí. Když mám třeba teplou troubu, tak dám chléb na chvilku dopéct, nebo jej dám na 3 min. pod gril. Důležitější je chuť a to, že máš chleba čerstvý, kdykoliv si vzpomeneš.
Dost jste mne děvčata navnadila na ten pomalý hrnec. Asi se k vám přidám. Sice nevím, kam ho ve své malé kuchyni dám, ale když o něm tak básníte…

Machnacanka
194 příspěvků 22.07.06 23:52
Ivka

Mne to nijako nevadí, že kôrka zvrchu je svetlá. Nie je nedopečená, len som si nebola istá, či to tak má byť. No a s tým PH neváhaj. Je to naozaj super, ako to už iné Labužnice propagovali. Veľa miesta nezaberie, ja som preň zatial spravila miesto v linke. A je to úžasná pomoc, hlavne v týchto horúčavách. Nemusíš stáť pri šporáku, ale kľudne si dám variť na noc, keď idem spať. Receptov je tu dosť, a keď zaexperimentuješ, tak si prispôsobíš aj svoje obvyklé jedlá. Díky a zdravím Zuzana

viktorka11
194 příspěvků 01.08.06 15:21
otazka k velikosti...

Jinak Machnacanka, gratuluji k rodinnemu prirustku:-)
Zajimalo by mne jaka velikost je tak optimalni k vareni pro 2-4 osoby. Asi ta mensi, co?Ja si jen porad rika kdyz uz, tak uz…no nevim

Machnacanka
194 příspěvků 01.08.06 18:00
Viktorka

Je to úžasné a používam to skoro stále. Ten môj je 3,5 l a stačí pre 2- 4 osoby. Páčia sa mi recepty od Marmelády a Spisera, ale kľudne v ňom uvarím aj moje zvyčajné jedlá. Jedno je fajn, že nič nepretečie, nepripečie sa a mám fúru času nazvyš. A toho miesta tiež nezaberie veľa. Myslím si, že nebudeš ľutovať. Zdravím Zuzana

marmelada
1643 příspěvků 01.08.06 19:17
Velikost hrnce

Po poradě s Yvett jsem koupila ten menší a bohatě stačí pro čtyři lidi. Výrobce doporučuje, vzhledem k tomu, že topné spirály jsou z boku hrnce, aby byl hrnec alespoň do poloviny zakrytý a to by asi v tom 6ti litrovém bylo příliš. Hrnec využívám velmi, stejně jako ostatní v něm prostě vařím vše, co jsem dříve dusila na plotně.

jiva
4 příspěvky 15.10.06 09:26
...

také mám tento hrnec už od srpna. Mimo jiné v něm připravuji vývary z kostí. Tak silný vývar neuděláte v žádném běžném hrnci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz