Pomáhá vepřové sádlo na lupénku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 20.05.03 19:24
Pomáhá vepřové sádlo na lupénku?

Dostal se mi do rukou velmi zajimavy clanek od p.M.Brozkove z Mikulovic, ktery predkladam.

Rada bych se podelila o svou zkusenost. Pred 2 lety(bylo mi 28 let)se mi po stresech objevila lupenka, kterou jsem nikdy predtim nemela. Zpocatku jsem ji mela na loktech i kolenou, ale postupne se mi rozsirila po celem tele. velmi me trapila, protoze postizena mista neustale svedila a masti, ktere jsem pouzivala temer vubec nezabiraly. Pred 4 mesici jsem nasla v knize radu, ze se postizena mista natiraji :,-(lem. Protoze jsem mela za sebou 2 roky neuspesne lecby, rozhodla jsem se, ze to zkusim. Po tydnu mi zacaly pomalu mizet cervene skvrny na rukou a presly v bile, ktere nejsou temer videt. Hlavne uplne ustalo svedeni, ktere me psychicky nicilo nejvic. V soucasne dobe uz mi skoro vymizely i velke skvrny na nohou. Krome pouzivani obycejneho veproveho :,-(la 2× denne se take denne koupu a do vody prisypavam morskou sul.
Vim, kolik toho clovek protrpi s touto nemoci, a proto bych byla rada, kdyby lidem s lupenkou moje zkusenost pomohla

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz