Polévka z kysaného zelí se sušenými švestkami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DanaJ
1136 příspěvků 24.08.06 09:21
Polévka z kysaného zelí se sušenými švestkami

Děvčata mám problémek a prosím o pomoc. Už jsem si tu asi před rokem našla vynikající receptík na polévku z kysaného zelí se sušenými švestkami i jsem tam psala příspěvky a vařila, ale teď ho nemůžu najít?! Prosím zkuste to. Jsem úplně zoufalá a asi úplně levá s vyhledávačem. Ostuda.

Reakce:
DanaJ
1136 příspěvků 24.08.06 09:29
...

Ta od Pepina a ani od jezevce to není. A zmizela mi i z oblíbených!

penda
4752 příspěvků 24.08.06 09:43
Tak recept od babi?
penda
4752 příspěvků 24.08.06 09:48
anebo

Polévka z Kátlovce ? rovněž od babi … ta vypadá jako ta pravá, protože na ni reaguješ i v komentáři :o))

DanaJ
1136 příspěvků 24.08.06 09:48
...

Taky neé. Žádné maso jsem tam nedávala.
Zatr sakr.

DanaJ
1136 příspěvků 24.08.06 09:49
Jóó...

…Polévka z Klátovce. Díky Vlaďko si úžasná. A já úplně levá..zz…Zasloužíš si ode mně… nevím co.....

penda
4752 příspěvků 24.08.06 10:09
hahahaha

… no co jiného než ochutnat tu „poblívku“? … Až pojedu do Třeště (ještě je v lékárně pan doktor Vrzal?), objednám se na ni… ;o)))
Stačilo do vyhledávače napsat - zelí švest - a polévka byla na světě (ani jsem nezadávala kategorii polévky, protože jsem si říkala, že s touto kombinací moc receptů nebude - 17!)

DanaJ
1136 příspěvků 24.08.06 10:23
Mno...

Čóveče, doktora Vrzala neznám.

A s tou návštěvou to bude těžký. Bydlíme u našich a mama mě buzeruje, když tam někoho dovedu. Páč je to prej její barák.
Tak si to pamatuj a až postavím s chlapákem domeček, tak se určitě přihlaš. Mno, jestli to bude ještě v tomhle životě. Dám sem pak vědět, až to všecko vypukne.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz