Podělte se prosím o vaše zkušenosti s TUPPERWARE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kissintime
15 příspěvků 14.08.06 16:04
Podělte se prosím o vaše zkušenosti s TUPPERWARE

Poslední dobou jsem slyšel z několika stran chválu na výrobky Tupperware. Bylo mi zhruba vysvětlena funkce válečku na těsto se specielní podložkou. Nevím přesně o co jde a jak to funguje. A co další výrobky ? Podělíte se o vaše zkušenosti ??? předem Díky

Reakce:
pekarka
410 příspěvků 14.08.06 18:33
...

Nehodlám dělat reklamu tomuto zboží, ale je pravdou, že toto vcelku dost drahé nádobí je velmi dobré. Má nepřebernou škálu věcí. Nádobí je z tvrzeného plastu. Tvůj zmíněný váleček se plní vodou a dobře se sním pracuje. Já si chválím zdobičku a prosévačku sypkých věcí. Především to používám na polevu pro perníky a jejich zdobení.

Jenofefa
1315 příspěvků 14.08.06 23:51
Diskuse na téma Tupperware

zde již byly, když to pročteš, tak ti bude všechno jasné (nebo budeš mít hlavu jako včelín:
1. TADY a
2. TADY a
3. TADY a
4. TADY a
5. TADY a
6. TADY a
7. TADY

kissintime
15 příspěvků 15.08.06 01:26
dík za odezvu
esmeralda
4813 příspěvků 15.08.06 07:08
Tupperware

Jestli máš ráda plastické hmoty v kuchyni, tak Tupperware bude nejspíše jednoz těch kvalitnějších.
Ale každý plastik, včetně Tupperware, má schopnost natáhnout do sebe určité pachy (mluvím z vlastní zkušenosti). To se ti se sklem nebo porcelánem nestane.

Eleeen
1127 příspěvků 05.09.06 10:09
esme,

tupperu mám doma plnou kuchyň už čtvrtým rokem a nesmrdí mi nic. Ani cibulí, ani mastným, je to nejlepší a nejkvalitnější plast, co znám, se špičkovým designem a funkčností a umývám ho stejně, jako normální nádobí, nepotřebuju na něj žádný speciální přípravek, věci z tupperu se dají skvěle udržet bez pachů.
Těžké věci v kuchyni nemám ráda, protože mám problémy se zápěstím a snažím se ulevit mu, kde se dá. Nehodlám z trouby tahat těžké kameninové či skleněné brutvany a ničit si na nich záda a ruce, raději mám UltraPlus z tupperu. Nehodlám na lince skladovat v těžkých skleněných nádobách mouky a cukry, které jsou samy o sobě těžké, nebudu se s tím tahat. Raději mám Ferrari v plastových výrobcích. Že jsi nebyla poučena o zacházení s tupperem správně, to je holt jiná věc, strašně tě mám ráda, ale nehaň něco, co už dávno doma nemáš. Tupper nezasmrádne, pokud ho např. nepoškrábeš a do rýh se pak bakterie už dostanou.
Sklo i keramika jsou krásné, ale fakt těžké a ani bych nějakou takovou mísu nesvěřila dítkovi, které chce mermomocí v kuchyni pomáhat. Ale klidně mu dám zavíčkovanou mísu tupperu, aby ji se salátkem odneslo na stůl. Vím totiž, že se dítěti nic nestane, mísu unese a i kdyby spadlo, nic nerozbije a nerozsype, nepořeže se o střepy atp. Tohle hledisko je podle mě pro ženskou taky důležité.

esmeralda
4813 příspěvků 05.09.06 12:58
Eleeen,

před třiceti lety jsem byla z Tupperware stejně nadšená nejspíš jako jsi dnes ty. Nové koště dobře mete.
Už si opravdu nepamatuji jestli jsme dostali lekci v mytí nádobí… je to už moc dlouho.
Tobě se Tupperware líbí, tak si ho používej. Já mám raději klasické hmoty.
Někdo se ptal na zkušenosti tak jsem je napsala.

Eleeen
1127 příspěvků 05.09.06 13:26
esme,

já jen že píšeš každý plast, včetně Tupperware, chytá pachy. A s tím prostě nemůžu souhlasit.
Jinak nové koště sice dobře mete, ale já nejsem poradkyně a nedělám reklamu, jen mám s Tupperware jinou a asi lepší zkušenost. A to je celé.
Stejně víme, jak to je. Každý si domů pořídí, co se mu líbí, pokud může. Ty sklo a keramiku, já tupper a nakonec to všechno je jen proto, aby nám chutnalo…

AbiesAlba
400 příspěvků 11.09.06 20:53
Mně se opravdu

hodně osvědčil váleček a podložka na těsto, mám i pár krabiček, jsem s tím moc spokojená, krabky netečou, těsní. Těsto se na válec ani podložku nelepí.

Labužník Kajda02
1 příspěvek 06.10.06 16:15
...

Letos na jaře jsem poprvé byla na prezentačce a od té doby chodím aspoň jednou měsíčně na předvaděčku a nakupuji si výrobky tupper se kterými jsem velmi spokojena a vždy nevím co si pořídit.Škoda,že nejsou o něco levnější,dokonce je teď podzimní katalog o něco zase dražší.Výrobky z tupper jsou u nás doma stále v oběhu.Jediná nevýhoda,že málo co může do mikrovlnky.Tento měsíc pořádám v pořadí druhou prezentačku a už se na ni těším a nejenom,kvůli výrobkům,ale i se zase pár lidí sejde na pokec.

Labužník handula02
634 příspěvků 09.10.06 06:57
...

Také jsem majitelkou velké zadělávací mísy s víkem a mám také podnos s víkem na dorty.Oba výrobky jsou skvělé.V zadělávací míse mi nejlépe vykyne např. těsto na vánočky / zadělávám na vánoce za 2 kg /, když je vykynuté, víko se samo " odfoukne ". A podnos na dorty je super jednak na převážení dortů a také do toho dávám upečené výtvory, jednak to neoschne a také žádné brebery ani jiné potvory na to nelezou.Uvažuji o válečku a podložce.Výrobky jsou sice dražší, ale brzy budou vánoce, tak proč si neudělat radost.

Vali
1326 příspěvků 09.10.06 10:06
musím se přidat

k pochvale, kvásek dělám v Mixfixu a kynutí jen v zadělávací míse - je to vynikající. Jsem moc ráda, že jsem si v době, kdy jsem na to měla dost peněz, výrobky od Tupperware pořídila. Dnes už by mě to moc finančně zatěžovalo. Plast je to kvalitní, žádné pachy v něm nezůstavají, dobře se udržuje.

skvorfi
1 příspěvek 03.03.13 13:54

Ahoj všichni.
Co se týče této značky, máme od nich doma téměř vše. Tchýně nám to kupovala postupně a měli opravdu spoustu vychytávek. Vybavení od nich budeme mít v součtu za X desítek tisíc. Tvrdí, že mají doživotní záruky.
Z počátku to bylo vše super, vymakané a fakt funkční. Bohužel jsme za poslední dobu posílali do reklamace stále více věcí - prasklé misky, zkroucená víčka, nekvalitní stěrky, totálně nefunkční termoska, ze které nelze vylít vodu, aniž by se nenalilo vedle. Dosk věcí bylo uznaných, ale poslední kusy nám jsou již vráceny. Například pečící hrnec, do kterého jsme dávali krůtí stehno, prdnul po celé výšce tak, že je z něj vidět. Chtěli jsme vyreklamovat, ale byl problém, chtěli dodat pokličku. Po dodání pokličky nám řekli, že jsme pekli na vyšší teplotu, než 220 st a na to se prý reklamace nevztahuje. Trochu jsem se tomu zasmál, protože máme troubu, která peče na max. 220 st a nikdy jsme na to nepekli (většinou na 200). Těch věcí pak bylo více…
Nové věci jsme již přestali úplně kupovat, z těch starších sem tam něco odejde. Nové výrobky mi již připadají kvalitou srovnatelné s čínskými výrobky (kvalita za poslední dobu mnohonásobně klesla) a stejně tak i vydrží. Jen jsou mnohdy až 10× dražší, než ta čína.
Tupperware jsem vždy chválil a nedal na tuto značku dopustit, v tuto chvíli mohu říci, že již koukám jinde. Když si totiž koupím kvalitní výrobek v nějaké speciálce, bude mě stát polovinu a věřím, že vydrží stejně.
Tento názor nikomu nevnucuji, jen popisuji své zkušenosti a zkušenosti lidí kolem mě, kterým jsme tuto značku doporučili.

kandík
8 příspěvků 06.03.13 20:13
Ahoj všichni...

Musím s tímto názorem souhlasit.Je pravda, že to v té době bylo něco nového, neokoukaného. Koupila jsem si také váleček s podložkou, bylo to dobré, ale po pár měsících jsem zjistila, že váleček se lépe používá bez vody a máslová těsta se lepila. :,( Nechala jsem se zlákat mísou, vlastně 2 mísy, jedna jako síto. Prý stačí zeleninu nebo těstoviny zalít vodou a jsou uvařené bez vaření. Těstoviny SUPER, ale ty v normálním hrnci udělám stejně, ale zelenina tvrdá, jaks ji tam dala tak se vyndala. Vracela jsem to ale táhlo se to měsíce, že to dělám špatně…Nakonec peníze vrátily. To bylo před lety.Ted si koupíte ty samé věci za 10krát méně peněz a fungují stejně. Stačí se podívat do obchodů. :potlesk:

honza39
31 příspěvků 16.03.14 17:23
Výrobky Tupperware

Manželka byla před několika lety na prezentaci výrobků Tupperware. Naštěstí se nechala nalákat pouze na koupi válečku, plněného vodou a modré podložky, na kterou se bez posypání moukou údajně těsto nemělo lepit. Váleček slouží dodnes, ale na podložku se těsto lepilo a navíc se po několika použitích zdeformovala. Po reklamaci nám podložku vyměnili za červenou, která se sice nedeformuje, ale posypávat se musí stále.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz