Poděkování labužníkům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jaruna7
61 příspěvků 26.05.06 16:09
Poděkování labužníkům

Vážení labužníci, právě mně vydalo nakladatelství Vyšehrad knížku o chřestu. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, od kterých jsem si „půjčila“ recepty. Bohužel jsem nemohla uvádět autory jednotlivých receptů, tímto se omlouvám a všem touto cestou děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

Alice_G
505 příspěvků 26.05.06 20:30
Jaruno,

nechápu - že byste použila recepty (z Labužníka) do své knížky a teď se původním autorům omlouváte? Je-li tomu tak, měla byste jim minimálně poslat po jednom z „autorských“ výtisků. Ale třeba se pletu. AG

Jaruna7
61 příspěvků 27.05.06 11:58
Autorský výtisk

Pochopitelně, pokud knížky dostanu v dostatečném množství, pošlu je. To považuji za automatické i etické.
Můj vzkaz byl míněn jako veřejné poděkování. Asi jsem neměla raději nic psát. Škoda, myslela jsem to dobře. Ostatním se omlouvám.

Alice_G
505 příspěvků 27.05.06 19:34
Jaruno,

děkuji za Vaši odpověď - pro Vás určitě nebyla lehká ani příjemná, o to je cennější. Alice

sim
293 příspěvků 31.05.06 16:36
zaujimave

viem, ze sa ma to netyka, kedze ziadne recepty nepisem, ale aj tak ma to zaujima z viacerych pohladov

1. fakt si proste opisala kusy webu od inych autorov a zaniesla do nakladatelstva a oni Ti za to zaplatili?
    dokazal by som sa takto zivit tiez?
  2. co na to autori receptov, ze sa niekto zivi ich pracou (zdarma robenou pre tuto komunitu)?
  3. vyskusala si vsetky recepty? upravila ich podla potreby?
    to ma asi zaujima najviac. vo vseobecnosti - su vsetky recepty v kucharkach odskusane? vacsinou totiz verim viac knihe ako receptom z webu. a vlastne som nikdy nerozmyslal, odkial su vsetky recepty v nejakej hrubej kucharke. zrejme pozbierane z inych kuchariek?

Labužník Triss
160 příspěvků 31.05.06 22:59
...

ja tedy, zadny recept na chrest nemam, ale kdybych mela a byl takto pouzit, byla bych potesena tim, ze nekoho zaujal a ma moznost se dostat vice mezi lidi, nez ze bych se citila ukrivdena na „autorskych“ pravech

penda
4752 příspěvků 04.06.06 16:54
Kdo jste měli právě zapnutou TV...

a naladěnou na ČT 1, mohli jste Jarku vidět osobně v pořadu Dobrá rada nad zlato. Mne na to upozornil Mánek, za což mu děkuji, tak jsem stihla ještě kousíček povídání o chřestu. ;o))

danda  04.06.06 18:55
Půjčené recepty

Když už ne jednotlivé autory, tak alespoň zdroj receptů s poděkováním hromadným.....

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz