Pochoutky z brambor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarka7
208 příspěvků 03.01.06 09:10
Pochoutky z brambor

Vážení labužníci, prosím o pomoc. Zoufale sháním knížku M. Klimentové a Dr. S. Štampacha „Pochoutky z brambor“, vyd. Avicena, asi v r. 1992.
Velmi prosím, pokud by jste ji někdo nepotřeboval a prodal, ráda uhradím vše i s poštovným.
Díky moc za pochopení

Reklama

Reklama

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 03.01.06 09:34
Neslibuji, ale možná...

Jarko, mám pocit, že něco takového je doma v knihovně. Jsem ale na pracovišti, tak se mrknu večer a dám vědět.

Jarka7
208 příspěvků 03.01.06 09:51
Jenovefě

Díky i za pokus. Teta musí mít šetřící dietu a lékaři jí dporučili jídla z brambor. Má chuť na ta stará babičkovská jídla. Moc by jsi mi pomohla. Díky předem a hezký týden

Jenofefa
1315 příspěvků 03.01.06 20:39
Dvě zprávy: jedna dobrá, jedna špatná

Tak ta dobrá: kuchařku Maryny Klimentové a dr. Svatopluka Štampacha „Pochoutky z brambor“ (Avicenum, 1982, 1. vydání) vlastním.
Teď ta špatná: neprodám. Jsem zavilá sběratelka kuchařek a nejsem schopna ji prodat. Půjčím, ofotím, oskenuji… ale neprodám. Nezlob se, ale nejde to. Není to otázka peněz, ale vztahu…
Mimo to mám ještě: Bobrov, L. G., Terechina, L. N.: Zemiaky chutne, výživne, rozmanite (Príroda, Bratislava, 1. vydání, 1984), Šubrtová, Olga: Dieta bez diety aneb brambory v kuchyni pro štíhlou linii (Tora, 1995), Lepič, Josef: Brambory babičky Barbory (?), Šimek, Jaroslav: Brambory a bramborové pokrmy (Merkur, 1986). Napiš mi na Můj Labužník, abychom se dohodly, co a jak.

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.06 21:01
...

Ahoj Jarko 7, jako Jenoféfa, neprodám, ale jsem ochotna na nějakou dobu zapůjčit, mám i Hejda-Voldánová : Receptář našich babiček, jsou tam ty krásné, staré a jednoduché recepty, kterým na stará kolena :-)) přicházím stále více na chuť. Pokud je chceš poslat, ozvi se s adresou. Daniela

Bali
1254 příspěvků 04.01.06 11:47
Jarko,

zadej si to do vyhledavani v Antikvariatech.

Jarka7
208 příspěvků 04.01.06 12:12
Bramborové kuchařka

Vám všem moc a moc děkuji za ochotu, budu se stále snažit ji někde sehnat. Kopii kompletní mám, ale teta touží po knížce. Moc vám všem děkuji. J

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz