Plynová varná deska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zlata
1200 příspěvků 28.04.04 15:08
Plynová varná deska

Předěláváme kuchyň a chci si koupit novou varnou desku. Jsem na rozpacích jakou. Jde mi vzhled, ale taky o udržování. Co kdo máte za zkušenosti? Nerez, bílá nebo černá?
 Zlata

Reklama

Reklama

Reakce:

Kroketka
15 příspěvků 28.04.04 16:37
...

Zlato,pokud ti můžu radit,tak nekupuj plynovou,ale sklokeramickou elektrickou desku.Je to opravdu radost na tom vařit a i údržba je v pohodě-v drogerii koupíš speciální čist.mléko a deska je jak nová.
Pokud ale z nějakého důvodu chceš plynovou,tak zvol plyn na skle-jsou to vlastně plynové hořáky na skleněné desce-vypadá to moc hezky.
Kdybys měla ještě nějaké otázky,klidně mě kontaktuj-dělám v oboru,tak se ti budu snažit poradit.
Zatím se měj hezky.

zlata
1200 příspěvků 28.04.04 19:27
Plynová deska

Dík za radu, ale u nás v paneláku je problém s elektrikou a předělání by stálo víc než ta deska. Proto musím zůstat u plynu. Troubu už mám elektrickou.
 Zlata

esmeralda
4813 příspěvků 29.04.04 00:33
plyn

Já bych se přimlouvala za plyn. Je mnohem výkonnější. Elektrika je dobrá na guláše a jiné věci co se vaří pomalu, ale když vaříš něco asijského, tak potřebuješ žár. Vždyť se podívej na jakékoliv vařeví na TV- Jamie Oliver, Ainsley Harriot, atd… Každý pořádný kuchař vaří na plynu. Já mám ráda nerez, ale to je věc osobního vkusu.

Labužník Zuzik
286 příspěvků 29.04.04 13:33
stěhovala jsem

se z bytu, kde byl na vaření plyn, do vlastního na vesnici, kde plyn není a ani nebude. Měla jsem z vaření na elektrice hrůzu, pořídili jsme si sklokeramickou desku s 5 plotýnkami (ta největší, co jsme sehnali) a je to super. Takže pokud má někdo možnost výběru, tak hlasuju pro sklokeramiku (bála jsem se i údržby) a přestože vaříme už rok vlastně denně, je stále jako nová. Jediný problém je, že se nedoporučuje vaření ve velkém - takže, ti, co mají ve zvyku dělat tlačenku pro širé příbuzenstvo a jiné zabíjačkové pochoutky, ať mají v záloze náhradní řešení.

esmeralda
4813 příspěvků 29.04.04 14:18
Plynová varná deska

To je co říkám od začátku. Na plynu se dá dělat úplně všechno, i tlačenka. Po roce je všechno jako nové. Někdo nemá možnost výběru, tak se spokojí s tím co je.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz