PLNĚNÉ FEFERONKY SÝREM - heleb.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jantar
170 příspěvků 06.03.05 13:31
PLNĚNÉ FEFERONKY SÝREM - heleb.cz

PLNĚNÉ FEFERONKY SÝREM - viz heleb.cz
da se to koupit v Makru - jinde jsem to neviděl
Kdo ví jakej sejra „sýr“ by se tam měl dát.
olej je jasnej…
rád bych to udělat - snim to skoro na posezení a 50,– za malou pixličku je dost..

Reklama

Reklama

Reakce:

lydia
1227 příspěvků 07.03.05 13:21
plnene feferonky

Tak zase ja. Muzes pouzit jakehokoliv syru, nalozeneho v solnem laku (nalevu), jako je treba recky feta. Kozi, ovci, jakykoliv, podle chuti. A muzes tim plnit nejenom feferonky, ale treba rajcata, zampiony, nebo cukety a lilky, ktere si muzes udelat podle tohoto receptu . Platky cukety nebo lilku naplnis syrem, srolujes a das do olivoveho oleje. Pridas cely pepr, cerstve namlety pepr, kdyz chces ostre, kousek feferonky...... a potom ........Preju dobrou chut

Labužník Brusinka
8 příspěvků 07.03.05 21:26
Muj recept

Ja to delam takhle:kapii opecu nasucho, stahnu slupku.Syr feta nakrajim na spalicky,mozno obalit v oreganu a bazalce.To pak vsunu do paprik jeste trochu posypu oreganem,bazalkou popripade petrzeli a nakrajenym cesnekem,ten se muze dat i do kapie.Zaliji olivovym olejem,ja ho davam napul se stolnim a balsamicem a dam na chvili zapect.Hotovo. Tenhle recept mam od zname,ktera je Rekyne.

ogroats
64 příspěvků 07.03.05 23:51
podívej se

na www.manana.cz, tam je toho skoro spousta, ale nedá se to koupit v Makru

Ivo
1045 příspěvků 22.03.05 12:01
PLNĚNÉ FEFERONKY SÝREM - pokus o obnovu diskuze

…i já miluji Tebou zmiňované nakládané papričky plněné sýrem a protože jsem nabyl dojmu, že se ne zcela pochopilo, které máš konkrétně na mysli, tak se pokusím zde umístit obrázek, který by alespoň trošku ozřejmil

jantar
170 příspěvků 24.03.05 21:31
jo

tohle je ono
na etiketě je napsáno obsahuje čerstvý sýr.....

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz