Plněná paprika s nivou, zastudena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Palice
4 příspěvky 01.07.04 13:04
Plněná paprika s nivou, zastudena

Loni jsem zkoušela výborný recepis z Vlasty, šlo o papriku plněnou směskou s Nivou, šunkovým salámem a ještě čímsi, plnily se celé syrové paprikové lusky a pak se krájely podle potřeby na plátky k chlebu či housce. Od té doby jsem možná už zkoušela recept (který teď prostě nemůžu najít) tady na Labužníku, ale nebylo to ono…ten původní „vlastový“ jsem „šikovně“ ztratila a mrzí mne to, všichni na papriky vzpomínají a těší se, že teď zase budou - tak bych nerada zklamala - Labužníci, nevíte někdo jak nejlépe na to? Zkusím prubnout něco z vlastní fantazie po paměti, ale i tak… Díky moc a mějte hezké léto.

Reakce:

meisje
580 příspěvků 01.07.04 13:19
Plnit cimkoliv...

Palice, ja sice ten recept taky presne neznam, ale ja je plnim cimkoliv i tuzsi vajecnou pomazankou, ci jen tuzsi nivovou penou do ktere pridam nadrobno nasekane vlasske orechy ci podusene zampiony, ci makrelou vyslehanou s maslem apod.
Hodne stesti, hezky den , meisje.

penda
4752 příspěvků 05.07.04 07:20
mám pouze...

recepturu z norem studených pokrmů…stejné to není, ale ty ostatní ingredience se tam dají přidat „by voko“..pro 10 lidí je potřeba 10 paprikových lusků, 350 g šlehané Nivy s máslem a 100 g eidamu…šlehaná Niva (1 kg) se připraví z 800 g Nivy, 260 g másla a 100 ml mléka..takže si uprav ty poměry pro požadovaný počet lidí a přeji dobrou chuť…

penda
4752 příspěvků 06.07.04 08:30
dodatek...

nejsem si jista, zda ten eidam tam zcela určitě patří, opisovala jsem to totiž z kalkulačního programu, který je strašně poruchový a kolikrát si přidá do receptů co sám chce, protože staré normy z nějakého roku 01 (jsem lenivá se jít dívat na rok vydání… :-) ) ten eidam neuvádějí…tak se omlouvám, pokud jsem napsala zavádějící informaci…

penda
4752 příspěvků 11.07.04 00:37
Paličko, Paličko...

kde jsi?…Našla jsem ty pravé z Vlasty!!!..­.......přeji dobrou chuť…:-))

penda
4752 příspěvků 23.07.04 22:27
a abys měla..

zpestření, tak jsem našla ještě jeden recept …tak ať Ti chutná… :-))

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz