pizzerie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mufiteam
1 příspěvek 17.11.07 13:55
pizzerie

po precteni diskuze bych taky rad prispel, protoze mam urcitou predstavu o italske kuchyni( travim tam prumerne 2 mesice v roce) a musim se shodnout na doporuceni Grosseta, byt je tam jidlo mastne v obou vyznamech a pak predevsim v centru Chodov pizzerie Detaillo(v jinych pobockach jsem nebyl). Jak jsem linej a narocnej zaroven, tak tam vari vyborne. A pak doprucuji zjistit si vymenu part, ktere vari v tom podniku, ktery chcet vyzkouset, protoze jedna parta to, ci ono jidlo udela fantasticky a druha ne a naopak. Cili nezatracovat po prvnim vyzkouseni, ale az po druhem tip: mozna chodim s drivim do lesa, ale mam rad, kdyz vidim otevrenou pripravu a i kuchare v akci. Vidite, jestli to dela s energii, ci bez nalady a uz to, jak vypada a pohybuje se on, mi da prvni informaci, co muzu cekat od jidla.

Reakce:
Blossom
9 příspěvků 29.11.07 23:22
...

My docela casto a hlavne radi chodime do restaurace Palatino v Novych Butovicich. Vareji moc moc dobre! A to jsem byla fakt ve vetsine vyhlasenych pizzerich, jen Grosseto je lepsi. Pizza je vyborna, carpaccio hovezi i lososove je take vyborne, ruzna masa take. Nabizeji take pokrm kde jsou platky syroveho masa servirovane spolu s rozpalenym kamenem, to je proste uzasne! Obsluha obcas vazne, jsou velice mile ale majitel zrejmne nema pochopeni pro sve zakazniky. Casto jim chybi pullitry na pivo, a obcas kdyz maji narvano prinesou vam pivo jen kdyz jim date prazdnou sklenici. No jo…a je to tak uz od sameho otevreni restaurace, coz mi pripada hodne divne…docela dobre se uz zname s personalem a vse jsem take rikaly manazerovi ale zmena neprisla. Ale stale se tam radi vracime, a dokonce i objednavame jidlo domu. Doporucuji pizzu carpaccio, kureci polevku a steaky.

Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.07 08:03
To Blossom:

Jestli myslíš tu pizzerii v patře Galerie Butovice, tak to je opravdu průšvih! Nakupovat do tohoto centra jezdíme přes tři roky. Do této pizzerie jsme vstoupili jednou - chtěli jsme se jen napít a nečichat při tom výpary z čínských bufetů. Normálně si sedneme v Café Aquarium (to se žraloky, vlastně teď už tam nejsou), ale tam je poslední dobou nějaká divná klimatizace, je tam o dost více „zakouřeno“. Šli jsme tedy do restaurace - pizerie v patře.
Přesto, že v celé restauraci bylo asi 7 hostů, obsluha byla neskutečně pomalá!, protivná až otrávená, jídlo nic moc. Vůbec se divím, že ještě přežívají. Ale narváno tam není nikdy. Je to docela pěkné prostředí, takže pokud tento podnik pan majitel nepoužívá jako pračku, ale chce poskytovat služby, měl by se nad sebou zamyslet! Měla jsem co dělat, abych tam neudělala nepříjemnost. Ale nemám to ve zvyku a tak jsem se „udržela“ a ten hrůzný zážitek mi vydržel docela dlouho.

Blossom
9 příspěvků 30.11.07 18:26
...

Neeeeee!!! Je to jina pizzerka! Je v prizemi bytoveho domu, neni v zadnem OC! je to ulice Behounkova, je tam velmi vysoky modro bily dum, novostavba, a tam to je.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz