Pizza v Brně? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evžaaa
5 příspěvků 18.10.14 12:06
Pizza v Brně? :)

Čaute lidičky, poradte a rozvinte nejlepsi pizzerii v Brne? Ci jake mate zkusenosti s jednotlivimi pizzeriemi? Diky za rady a tipy :)

Reklama

Reklama

Reakce:

EsterEs
2 příspěvky 20.10.14 17:37

Ahoj, taky by me zajimalo jaka je ta nej =D ale kam chodime my, tak nam tam ta pizza chutna, je to teda v Husovicich, ale pokud to mas daleko tak tu pizzu i dovazeji.=) A kdyby jsi mela chut na neco jineho, tak tam toho maji plno.. jukni nato a uvidis =)

Editováno administrátorem 29.10.2014 v 10:51 - smazání odkazu

NikyNi
2 příspěvky 23.10.14 18:03

Tam maji dobry sendvice, burgy a vlastne i tak velkove toho tam delaji hodne k snětku.:) Kousek od tamtud bydlime a tak vzdy kdyz se jdeme ven bavit, pred tim si zaskocim sem.:)

MAka.K8
6 příspěvků 23.11.14 11:08
pizza

Popravdě v Brně je málo pizzerii kde by měli opravdu dobrou pizzu přijde mi, že prostě neuměj udělat to těsto a jako hřebiček do rakve na něj pak nahažou katastrofální kombinace…

Richardec
22 příspěvků 18.06.15 14:12

S pizzou je to poslední dobou pěkně na nic v Brně. Všichni se teďka zakoukali do bister (všude samé bistro) nabídka je jakože „jsme cool“ a nebo hamburgr. Trošku nuda a pizza nic.

di
2451 příspěvků 18.06.15 17:38

@Richardec Co máte proti bistrům? A která máte na mysli? (jo, hamburgery nejím - teda to maso uvnitř ano, ale housku a hranolky už nemusím, to mi přijde navíc)
P. S. Tip na dobrou pizzu mám, ale radši si jej nechám pro sebe, nechci jim dělat reklamu. Jen nápověda - sídlí na Bayerově ulici.

RitaKa
22 příspěvků 21.07.15 13:43

@di Vím o čem mluvíte a potvrzuji, že je vynikající. Akorát je to teda jen na rozvoz, nemají tam udělané sezení…nebo už jo?

Richardec
22 příspěvků 10.08.15 09:08

Jako osobně nic. Jen prostě teď je všechno cool bistro :) Jak neoriginální si vybudovat třicáté bistro a to pět minut po dvanácté.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz