Piti piva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alexis
2 příspěvky 29.08.04 18:25
Piti piva

Precetla jsem si tady clanky o vlivu piti piva.S pitim piva mam vlastni zkusenost.A to na vahu dost spatnou.Po mesicnim pobytu v laznich a skoro dennim piti 1-2 piv (10 Gambrinus),se muj vahovy prirustek zvedl o 7 kg.Sotva me nekdo presvedci,ze se po pivu netloustne a ze ma pivo nejaky vliv na vlasy a nehty.To bych musela mit vlasy jako hrivu a nehty jako Drakula.Ale mozna,ze to na kazdeho pusobi jinak.Na me to pusobilo pouze mocopudne.

Reakce:

penda
4752 příspěvků 29.08.04 18:36
Alexis,

a co teprve prsa, viď?…kdybys teda ještě k tomu pila černé pivo :-))…můj expřítel také tvrdil, že se po pivu nepřibírá a když jsme se seznámili, byl doooost silný a uzavřeli jsme sázku, že celé léto se piva ani nedotkne…a ejhle!…z bříška, za které by se nemusela stydět mamina v sedmém měsíci těhotenství se za dva měsíce vyklubal fešný chlap se 76 kg na 188 cm výšky…takže stojím při Tobě ;-)

Alexis
2 příspěvky 29.08.04 18:43
Jeste jsem na neco zapomnela

S tim pitim piva jsem jeste zapomnela na jednu vec.Pila jsem nejen svetle pivo,ale i rezane.A je pravda,ze jedine co se mi zlepsilo,jsou prsa.Ty mi opravdu narostli.Ale diky tomu,ze jsem pribrala tech 7 kg,tak mam na brise krasne pneumatiky a velikost prsu,je tudiz malo viditelna.A i ted,kdy jsem z lazni doma jiz od cervna a pivo uz nepiju,tak ne ne zhubnout to co jsem diky pivu pribrala.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz