Písek - motospojka....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jituska02
111 příspěvků 18.04.08 13:23
Písek - motospojka....

Pekařko a další, připomínám Michalovu funkci motospojky
Kdo přijedete autobusem či vlakem…stačí napsat čas příjezdu, na jaké nádraží a domluvíme se na odvozu přímo na místo činu!
Ahojky, Jitule a Michal

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 18.04.08 14:03
My, prosím,

přijedeme cca ve 12.15 na autobusové nádraží, ale odvoz nechci, projdu se s kočárkem i s klukama, protože nasezení z dopravních prostředků budeme od rána ažaž. Jen bych prosila sdělit buď adresu autobusového nádraží, abych ho našla na serveru mapy.cz anebo cestu z nádraží ke Kloudům. Ale nakonec mám pusu, zeptám se kolemjdoucích.

karminek
757 příspěvků 18.04.08 15:12
Vladí

autobusové nádraží by mělo být asi 200 metrů od penzionu.
Chachá a já to budu mít dva kilometry.

pekarka
410 příspěvků 18.04.08 15:30
To je parádní servis.

My přijedeme ve 14. 23 - tedy tak to stojí v jízdním řádu, ale bude nás víc. Přijedu se Sylvou a synem./Tedy s Míšou/A jestli by to teda šlo - to by byla paráda.

zlata
1200 příspěvků 18.04.08 16:36
...

Tak nás povede navigace, ale my jsme schopný zabloudit i s ní.
Ten jih je jako magnet, pokaždé dojedeme, ale máme to s okružní jízdou.
Kyž tak budeme volat o pomoc.

marmelada
1643 příspěvků 18.04.08 17:41
U kloudů - autobusové nádraží

u kloudů

"nádraží ":http://www.mapy.cz/#…

Tedy doufám, že se nemýlím, naposledy jsem tam (na nádraží) byla asi před dvěma roky. Ale vzhledem k tomu, že na fotomapě jsou rozeznatelné autobusy, mohlo by to být ono. Trasu ke Kloudům už snadno najdeš.

penda
4752 příspěvků 19.04.08 04:20
marmeládko, děkuji,

tak jsem ráda, že jsem poznala autobusy i já .. hahaha, taky jsem toto místo našla proklikáváním na mapách.cz. A Kloudovi jsou odtud 2× doprava a 11× nahoru (záleží na velikosti monitoru)… ;o))) … Nádražní, Budovcovou, Komenského - a jsme tam!
Díky moc.

karminek
757 příspěvků 19.04.08 09:37
tak

beru zpět 200 m to asi nebude od autobusu. Četl jsem to někde ve spojitosti s kloudama ale asi to nebyla pravda.

Sylvie
2302 příspěvků 19.04.08 15:10
...

Inu toto. Děkuji Pekarce za objednávku servisu. Se nestačím divit, co se tu děje, když tu nejsem.

Jituska02
111 příspěvků 19.04.08 23:39
Pekařko,

mrkni do soukromé pošty J.

Alice_G
505 příspěvků 20.04.08 08:19
Vlaďko,

sejdeme se Na Knížecí před odjezem autobusu (pokud to stihneš), jedeme s mánkem stejným busem. S kočárkem a procházkou ráda pomůžu. Motospojka maximálně odveze balíky pemprsek apod. (já už si nepamatuju, co paří ke kojenečkovi).

ewa
600 příspěvků 20.04.08 09:57
...

Prosím, prosím,
jede ještě někdo ve tři hodiny autobusem z Prahy? Ráda bych věděla, s kým můžu bloudit Pískem.

marmelada
1643 příspěvků 20.04.08 10:30
parkování

Když už zacházíme do detailů, nevíte jak je to s parkováním u penzionu? Na fotomapě jsem našla nejbližší parkování na Alšově náměstí a to se mi tedy asi do rána pěkně prodraží…

penda
4752 příspěvků 20.04.08 11:02
.........

Alí, vím, že jedeme všichni společně, jsme domluveni s Mánkem, že budete čekat u výstupu z metra z Anděla, abychom nebloudili … už se těším … odvoz zavazadel bych možná i brala, uvidíme, až tam dojedeme, moc toho tahat nebudu, nejvíc věcí bude mít pochopitelně Pavlinka.

Ještě upozorňuji všechny, kdo se srazu zúčastní, malá Pája má období, kdy chce jen maminku a plače, sotva na ni promluví cizí osoba, tak se nelekejte, ona si Vás všechny okouká a pak se, věřím, nechá i pochovat. protože to ona moc ráda.

penda
4752 příspěvků 20.04.08 11:08
marmeládko ,

na ubytovani.net je uvedeno:
Parkování: v uzavřeném objektu nebo nedaleké parkoviště

bona
2416 příspěvků 20.04.08 11:17
Parkování

Nejbližší parkoviště je v ulici u hotelu Otava, ale to je také placené.
Můj tip na bezplatné parkování: Najděte si na plánu divadlo, je kousek od Kloudů, naproti přes park a v první ulici za divadlem doprava občas parkuje táta. Když najdete místo…

ewa
600 příspěvků 20.04.08 11:31
...

V Písku snad není parkování v sobotu od 13 hodin bezplatné?

Jituska02
111 příspěvků 22.04.08 12:32
Parkování....

V přilehlých ulicích je parkování bezplatné - sobota od 12 hodin. Např. Žižkova třída, tam by mělo být místa dost. J.

pekarka
410 příspěvků 25.04.08 13:48
Jituško

Protože nepojedeme vlakem, ale vezme nás jeden hodný labužním gmp, nemusíte na nás čekat. My už se tam díky hodným lidem dopravíme.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz