Petrželové knedlíky a omáčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HelcaK
960 příspěvků 18.06.07 09:36
Petrželové knedlíky a omáčka

Prosím, nemáte někdo schovaný recept, který před lety (dost možná 10ti) vyšel v receptovém kalendáři - snad to byly recepty od moderátorů nějakého rozhlasového pořadu. Jeden z receptů byl na petrželovou omáčku a Petrův knedlík rovněž s petrželí (a labužníci prominou i s Vegetou) (Petr byl jakýsi příbuzný autorky). Krom jiného si z kalendáře pamatuji Viktorčino rizoto s brambory (tuším že to byla dcera Zory Jandové a Zdeňka Merty), na to recept nehledám, jen pro identifikaci kalendáře.

Reakce:

possum
464 příspěvků 18.06.07 15:38
Knedlik s petrzeli?

Tak to nevim, ale dnes jsem mluvila s kamosem, ktery rikal ze si do mych mikrovlnkovych houskovych knedliku pridava ruzne koreni a nate. Takze…????

Jenofefa
1315 příspěvků 18.06.07 15:47
Našli moji rádcové, našli...

Petrželková omáčka s Petrovým knedlíkem
Jen jsem zlehka prolistovala kalendáře Frekvence 1 od roku 1995 a už v roce 2001 jsem se chytla. A jsem moc ráda, protože jsem objevila fůru receptů již vyzkoušených, osvědčených a pozapomenutých a druhou fůru receptů, které jsem si k vyzkoušení označila, ale nerealizovala.

HelcaK
960 příspěvků 18.06.07 16:20
Díky, Jeno

já věděla, že to někdo bude mít uskladněné

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.07 08:14
Knedlíky ...

zrovna včera večer jsem vařila knedlíky ke koprovce, tak jsem udělala jeden knedlík s koprem, do druhého přidala kari-koření, do třetího pažitku a to docela hodně a do posledního jemné bylinky …záleží k čemu knedlík podávám, vyzkoušejte… je to dobrota.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz