Petice za práva celiaků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarulinka
1 příspěvek 26.05.08 13:37
Petice za práva celiaků

Naskytla se výborná příležitost dosahnout zavedení příspěvků na dietu celiaků i plošného screeningu. Sdružení dává kolovat petici a pokud bude dost podpisů, dosahnemem svého. Stačí si ji stahnout a vytisknout a dát podepsat všem lidem, co člověk zná, nemusejí to být nutně ani celiaci, hlavně aby bylo co nejvíc podpisů Podepsaný arch pak pošleš zpět iniciátorům petice Brno Obilní trh a ti se už postarají. Mně už se povedlo 18 získat podpisů. Zde je odkaz:

http://www.bezlepkovadieta.cz/?…

Reklama

Reklama

Reakce:

jARKA77
141 příspěvků 02.06.08 12:11
Právě jedu na školu nutričních terapeutů a poradců

Slibuji, že to tam předám.
Zajímá mne poradenství právě pro handicapované lidi, pacienty po amputacích a těžkých onemocnění nosného aparátu, s poruchami zažív. traktu, alergiky atd. Jde mi o to, aby se na tyto lidi nezapomínalo. Tito lidé nemohou do fitka, ale musí překročit hradby ostychu, vysokých cen různých diet a psychickou a finanční podporu. Držím palce.

blanca.xy
647 příspěvků 02.06.08 12:52
Jarko 77,

přimlouvala bych se i za fenylketonuriky, touto nemocí trpí moje vnučka a s našimi odpovědnými pracovníky není moc řeč o tom, že takto postižení lidé potřebují také příspěvky na dietu a pokud nebudou dietu dostávat, dostanou se mezi těžce postižené.

jARKA77
141 příspěvků 17.06.08 16:15
Vše na školení vyřídím

Slibuji, že vše vyřídím. Držte mi palce, píše se poměrně náročná závěrečná práce a obhajoba. Snad si na Stará kolena netrhnu ostudu.
Hezké léto všem labužníkům přeji i s Brumíkem

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz