Pes a fena, v útulku kvůli úmrtí majitele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eleeen
1127 příspěvků 01.10.08 07:24
Pes a fena, v útulku kvůli úmrtí majitele

Osobně je neznám, kamarádka, co má chovnou stanici mě poprosila o vložení. Bohužel nemám přizpůsobenou zahradu pro psy a mám doma králíčka, jinak bych si je asi vzala sama …

Pes Něm. ov. Ben a vykastr. fena tervuren Bela. Oba menšího vzrůstu. Jsou po smrti mého exmanžela v útulku Lary Hovorčovice u Prahy. Nechtějí suchou stravu a přes to, že na konzervy přispívám jim je nyní nedávají. Psům jde doslova o život, strašně zhubli. Jsou na sebe fixovaní. Je potřeba, aby si je někdo se zahrádkou vzal oba.
Adresa inzerátu: http://www.sbazar.cz/:o1859093.html
Inzerce z 21.9.2008, Praha (kraj Praha), Použité zboží, Nabídka, dopravu platí Kupující, Za odvoz
Dana Knížová tel: +420603367014

Reklama

Reklama

Reakce:

bona
2416 příspěvků 01.10.08 08:49
Doufám..

Teda to je smutný… Doufám, že se pejsků někdo brzy ujme. Držím jim palce. Přemýšlela jsem, ale bohužel nikoho vhodného neznám.. B.

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 03.10.08 09:25
Ben a Bela

Těžko se mi to čte a těžko by se mi to četlo i kdybych nebyla taková milovnice psů! Je mi jich moc líto a tak se snažím něco vymyslet pro záchranu těch dvou sirotků.
Zatím si Eleeen jen myslím, že by se dal zkontaktovat jiný útulek na úrovni, kde by se jim věnovali zatím, než se ta jejich adopce vyřeší. Napiš mi prosím jejich věk jestli ho znáš- pokusím se o něco, ale zatím neslibuji, že to vyjde, ale co když......Terrinka

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 21.10.08 19:53
Eleeen,

je mi to tak líto, ale bohužel to nevyšlo. Dali mi vědět až dnes, že měli připravenou rekonstrukci útulku-hotelu a přes víkend se na tom začalo dělat. Je to práce na výdělek, tak to bude trvat veeeelice dlouho- si myslím, tak jsem to vzdala.
A jaký je osud těch psíků? Víš o tom něco? Měj se T.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz